Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy fókuszáljak másra, ami...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fókuszáljak másra, ami nem a szerelem (mert jelenleg nincs senki)? Hogy nyomjam el ezt az erős vágyat, vagy hogy engedjem ki máshogy? Mit csináljak helyette míg várok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy most a szerelemre fókuszálok, nagyon vágyom rá, hogy úgy érzem, más dolgok kevésbé számítanak. De nincs senkim úgy... ami valószínűleg indokolt, mert nem valószínű, hogy ilyen állapotban találom meg.Szóval várnom kell, de nehéz ez és néha szenvedés. (Most lehet valakinek tök idiótának hangzik ez a kérdés, de tényleg ez most megnehezíti az életem, és gondoltam hátha valaki tud segíteni)

tegnap 20:52
 1/3 Matematek válasza:
100%

Ez az érzés kb3-4eve nekem is van, egyszer felerosodik utána gyengül.

De menj edzeni, néz filmet vagy sorozat ami lehetőleg nem szerelmes. Ha van házi állat foglalkozz vele.

tegnap 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
47%
Hány éves vagy, mit szeretnél csinálni, fiú vagy lány vagy?
tegnap 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%
Tanulj, a szerelem megtalál. F
tegnap 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!