Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az exem 2 nap alatt levaltott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem 2 nap alatt levaltott masra. Hogyan?

Figyelt kérdés
3 honapot voltunk egyutt. Az elejen minden nagyon jo volt, aztan az ido haladasaval egyre kevesebbet foglalkozott velem, sose vitt el randizni, sose jott at hozzam mindig csak en hozza. Nyaron szinte a barataival volt. Iszonyatosan rossz lett a viszonyunk rengeteget veszekedtunk en meg mindig sirtam neki hogy valtozzon es termeszetesen megigerte hogy megteszi. Sose tette. Mar olyat is mondott nekem hogy a baratai fontosabbak. Vegul egyik nap szakitott velem, ilyesmi szoveggel hogy ,,mar nem ereztem tegnap a kotodest es mar nem akarok neked tobbe hazudni”. Ami fura volt nekem hogy ezt irta utana: ,,Igen egyszer mindenkepp osszehoz minket az elet, de akkor ezt most zarjuk le mindenkepp es igerem egynap kapni fogod az uzenetet.” Naja. 2 nap alatt lecserelt engem, a leanyzoval mennek moziba stb (ugy hogy engem soha nem vitt el randizni) kb minden szombat-vasarnap egyutt vannak. Kitorolt lokatorrol, kikovetett mindenhonnan, kiveve tiktokon ott kb minden 3.nap nezi a profilomat. Faj hogy ilyen hamar lecserelt. Sokan mondjak h csak azert mert nincs tul rajtam de ha mar leirta nekem hogy visszajon annak oka van. Szerintetek meg szeret engem? Vissza fog jonni? Ez a lany most neki miert kell?

#szerelem #ex #párkapcsolat #visszateres #levaltas
tegnap 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

Ilyet helyzetben két opció szokott lenni:

- Már rég megvolt neki a csaj, ezért volt gyors a váltás.

- Csak felejtésnek használja.

Bármelyik lehet, de a fokozatos elhanyagolás az elsőre jellemző.


A visszatérést pedig gondolom azért mondta, hogyha a lánnyal valami rosszra fordul, akkor legyen egy fix partnere...

tegnap 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%
Majd ha szakít akkor előfog venni ha hagyod magad kihasználni. De akkor sem fog megbecsülni
tegnap 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
90%
3 hónapos kapcsolat, ne viccelj már, még meg se ismertétek egymást, nem éri meg, hogy ennyit kattogj rajta. Felejtsd el.
tegnap 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!