Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érezhet valamit irántam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezhet valamit irántam?

Figyelt kérdés

Talán már több mint két éve összejárunk, eleinte csak szex, es mentem haza, vagy épp fordítva. De ami érdekes, hogy az elején 15 pecet már akkor is biztos csókolóztunk. Aztán most egy hónapja, felhozta mi lenne ha együtt lennénk, megpróbálnánk, csak titokba, és hülye belementem, mivel már 2 éve meg vagyok érte halva, és ezt ő is nagyon jól tudja. Aztán nem lett belőle semmi, de az utáni héten volt egy buli, ahol nagyon féltékeny volt arra, hogyén egy palival táncoltam.

Na de a kérdés az, hogy ad jeleket, tegnap például találkoztunk, és erre még nem volt példa, de azt mondta hogy hova sietek… összebujtunk, és ottaludtam nála, mikor elmentem hajnalba még csókolóztunk is. Ma is szeretne találkozni, hogy aludjak nála.

Egyébként mindenki látja rajta hogy bejövök neki, és holt féltékeny a gyerek, de nem akar felvállalni, mert egy kicsit duci vagyok…

Lehet idő kell neki? Vagy most eljött az ideje? Telljesen össze vagyok zavarodva.’agambol kiindulva én ha valakit szeretek, leszarom mások véleményét…

Ohh.. és a jelek.. multkor megkérdeztem tőle hogy mi értelme összejárni ha nem érez ő semmit, erre azt felelte, és ha igen?!



#szerelem #Nem akar felvállalni
tegnapelőtt 20:44
 1/5 A kérdező kommentje:
18/L
tegnapelőtt 20:56
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak szimplán nem mer felvállani, ennyi az egész.
tegnapelőtt 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én gondolom hogy azert, mert nem akar felvállalni. De ha szeretsz valakit szerintem letojod hogy mások mit gondolnak
tegnap 00:12
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 De nem szeret. Egy lyuk vagy neki, amit szabadon használhat. A féltékenység se azért van, mert szerelmes, hanem mert amint kapcsolatba kerülnél, nem dughatna veled bármikor.
tegnap 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hány éves?

Ez nem szerelem, csak birtoklási vágy.

tegnap 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!