Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet esélyem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet esélyem egy 4 évvel idősebb lánynál?

Figyelt kérdés

Én 18 éves vagyok, lány 22 és 4 éve ismerjük egymást, amióta a szüleink jóban lettek, azóta rendszeresek az összejövetelek.

Már legelőször is nagyon tetszett, gyönyörű és annyira kedves. Az utóbbi 2 évben elkezdtünk egyre többet beszélgetni és nagyon jóban lettünk, szoktunk ketten is találkozni néha. Ő az akinek mindent el merek mondani, és tanácsot kérni bàrmi van. Beleszerettem, folyamatosan ő jár a fejemben, álomvilágban élek semmire sem tudok figyelni.

Meg szoktuk egymást ölelni, én néha meg is puszilom, de szívem szerint megcsókolnám, annyira vágyom rá, hogy elmondani sem tudom. Szoktam neki mondani mennyire gyönyörű, mindig mosolyog. Szerintem helyesnek tart de nem tudom mennyire tudna rám férfiként tekinteni...

Senkinek sem mondtam még mit érzek iránta, de már nem sokáig tudom magamban tartani. Holnap átjönnek hozzánk, nem tudom mit csináljak.

Szerintetek lehet esélyem nála? Ha igen, hogy közeledjek hozzá?



tegnap 23:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!