Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ha újra lát,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha újra lát, megint felerősödnek az érzelmei?

Figyelt kérdés

Nyári szünetben nagyon jóban lettem egy lánnyal, sokat beszéltünk, már volt ölelés, kézfogás is, más nem. Tetszettünk egymásnak, nem csak barátilag. Sajnos ő messze lakik. Most már kevesebbet ír, hív. De azért beszélünk csak ritkán.

Most szünetben találkozhatunk személyesen. Szerintetek ha lát, megint jobb lehet a kapcsolatunk? Vagy ő már elfelejtett?


okt. 17. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem sérült agyilag, akkor nem felejtett el. Lehetséges, hogy újra fellángol a dolog, de én nem eröltetném. Messze lakik, ritkán tudnátok talizni, semmi értelme nem lenne.
okt. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem a legjobb helyzet.. De nekem hiányzik most is, minden nap gondolok rá. 😔
okt. 17. 14:51
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért nem beszéltek minden nap???
okt. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Beszélünk kb minden nap, de úgy érzem már nem olyan velem. Nem is nagyon ír nekem. Ha írok válaszol de fura nekem.
okt. 17. 15:56
 5/6 A kérdező kommentje:
Kérdeztem is tőle, hogy mi a baj, nem akar már velem beszélni? De azt mondta nincs semmi most is szívesen beszél velem.
okt. 17. 16:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, mert nem mondaná meg hogy:"bocsi már nem akarok beszélni, te is tudod hogy ebből úgy se lesz semmi.
okt. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!