Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit írjak a kiszemeltemnek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak a kiszemeltemnek?

Figyelt kérdés

Az osztálytársam. Több barátnőmnek is tetszik és szeretnék valamivel bókolni neki. Valentin napra szeretnék neki írni valamit. Nem akarom hogy megtudja hogy én vagyok és nem akarok nyomulós lenni, de a tudtára akarom hozni pár sorban, diszkréten jogy tetszik. Van ötletetek?

Tudom, még nincs itt február 14-e, de máris ezen agyalok :)


Trollkodástól kíméljetek kérlek!



okt. 13. 15:15
 1/6 A kérdező kommentje:

És sablont sem szeretnék...


Köszönöm

okt. 13. 15:16
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi értelme úgy ráírni, hogy nem tudja, hogy te voltál?
okt. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Elöször leírtad, hogy nem akarod azt, hogy tudja hogy te írtad, azonban utána meg azt írod, hogy a tudtára akarod hozni. Na mindegy. Szerintem nem jó ötlet ha névtelenül írsz neki, mivel lehet azt hiszi, hogy pl. az egyik barátnőd írta. Próbálj óvatosan közeledni felé (mosolyogj rá, szemezz vele stb.). Ezek sokkal egyértelműbbek lesznek mint egy névtelen levél és akár ő is hamarabb lép feléd. Remélem tudtam segíteni:)
okt. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hívd el valahova sétálni és ne gondold túl.
okt. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki Gemini-t. Ilyen szövegeket jól megfogalmaz neked.
okt. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A tudtára akarom hozni, hogy Valakinek tetszik**
okt. 15. 17:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!