Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Normális hogy ilyen korán...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ilyen korán vannak érzéseim? 18L

Figyelt kérdés
Nagyjából 1 hete beszélgetek vele, ami nagyon rövid idő, mégis azt érzem hogy nagyon de nagyon kedvelem és szeretem.

tegnapelőtt 18:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Tinikorban olyan is van hogy nem is látták egymást élőben de már kapcsolatban vannak és írják hogy szeretlek meg hasonlók, szóval nem egyedi eset. Más kérdés hogy ez sehogyan sem tekinthető szerelemnek
tegnap 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze, tök normális.

Én ugyan már idősebb vagyok, de amikor elkezdtem ismerkedni mostani barátnőmmel, már kb. egy hét után azt éreztem, hogy eszeveszettül belehabarodtam.

Nála mondjuk ez később alakult ki, de most együtt vagyunk, és boldogok vagyunk.

Szóval jah, semmi gond nincs ezzel, és remélem a legjobbakat!

tegnap 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Végül is lehet, de elsietni így sem kell, csak óvatosan..
tegnap 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!