Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Normális hogy ilyen korán...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ilyen korán vannak érzéseim? 18L

Figyelt kérdés
Nagyjából 1 hete beszélgetek vele, ami nagyon rövid idő, mégis azt érzem hogy nagyon de nagyon kedvelem és szeretem.

tegnapelőtt 18:39
1 2
 1/13 Kíváncsi Kalandozó válasza:
80%
Szerelem első látásra. A nőknek szoktak lenni jó megérzéseik. Ha úgy érzed, hogy ő az igazi, akkor ne szalaszd el. Sok sikert kívánok nektek!
tegnapelőtt 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi baj.
tegnapelőtt 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 lámlámnahát válasza:
0%

#1


milyen első látásra...? szerintem még nem is találkoztak

tegnapelőtt 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is egy ilyen szituációb vagyok, csak fiúként és épp próbálom kitalálni, hogy hogyan kommunikáljam le a lánnyal.

Meg eleve sem gondoltam, hogy bármi gond lenne ezzel.

Ha van bármi kérdésed akkor írj nyugodtan. Meg kiváncsi vagyok, hogy hogyan és miként fog alakulni neked a dolog.

tegnapelőtt 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne szalaszd el, mert bánni fogod
tegnapelőtt 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kissé gyors lenne, nem is tudnék ilyen hamar eggyire intenzíven érezni, de nem hiszem hogy gond ha te ilyen tempóban haladsz, pláne ha kölcsönös

Annyi veszélye van az ilyen szituációnak hogy el tud vakítani egy ilyen mély és intenzív érzés. Szóval azért próbálj ne 3 méterre a felhők felet lebegni. Vedd észre ha valami nem stimmel.

Amúgy nem véletlen hogy vannak olyan kifejezések hogy szerelem első látásra, vagy hogy rózsaszín köd, szerelemtől elvakult stb

tegnapelőtt 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ezek plátói fellángolások.
tegnap 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
Ez inkább szexuális vágy felé.
tegnap 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%
Teljesen normális az érzés, csak ne hagyd magadat megvezetni, ne vakítsanak el az érzéseid.
tegnap 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Gabi bácsi válasza:
0%
Kelj fel délben és akkor már nincs korán.
tegnap 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!