Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van 1 fiu, aki suli elején...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sacibaba vagyok kérdése:

Van 1 fiu, aki suli elején szerelmet vallott. Azt mondta várjunk vele. Mondtam os h jó, mert még túl fiatalok vagyunk. Erre most látom 1 másik csajt csábítgat,vele is ugyan olyan mint velem.Szeret?

Figyelt kérdés
Olyan mintha megkönnyebbült volna mikor elmondta,és ennyi. Viszont én szeretem. De ha a másik lányt szereti hogy mondjam meg neki,,,??????mit tegyek?Mit mondjak neki?

tegnapelőtt 14:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, legjobb az egyenes őszinte beszéd, talán hamarabb tisztába kerülnek a dolgok.
tegnapelőtt 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De hogy szedjem össze magam???
tegnapelőtt 15:19
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Bátorság, lehet erre vár, hogy tudja mi a helyzet.
tegnapelőtt 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jó, de nagy koppintás lesz, ha a másik lányt szereti
tegnapelőtt 16:25
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez is lehetséges, de akkor legalább tovább tudsz lépni. Vagy tovább stresszelsz a dolgon, vagy már most elengeded a dolgot.
tegnapelőtt 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Erről lemaradtál. Mi baj történhetett volna, ha akkor elfogadod a közeledésést és jártok?
tegnapelőtt 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg erről már tényleg lemaradtál.
tegnapelőtt 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeret.

Mikor szerelmet vallott akkor sem lehettek mély érzései.

Ha most pedig egy másik lányt csábítgat akkor nem is érdemes vele foglalkozni.

Valós hogy neked szerelmet vallott, de nem akar veled járni, hanem még csajozgatni, aztán ha nem jön össze semmi akkor megint elő vesz téged hogy mostmár idősebbek vagytok, járhattok, és te igen fogsz mondani

tegnapelőtt 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennek valószínűleg annyi, de ha ez megnyugtat, gyaníthatólag téged sem szeretett.
tegnap 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Kamus a srác.
tegnap 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!