Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szeretnék korombeli emberekkel...

Szeretnék korombeli emberekkel ismerkedni. új városba költöztem és senkit sem ismerek. Arra gondoltam,hogy befogadok egy kiskutyát. Arra ragadnak a csajok,nem? A másik ötletem,hogy megtanulok gitározni. Szintén hasonló okból.

Figyelt kérdés
Melyik lenne jobb megoldás?

#kutya #gitáros #magány ellen
jan. 24. 12:31
 1/8 anonim válasza:
Az állattartás felelősséggel jár. Az egy élőlény amiről gondoskodni kell, nem csak egy eszköz a pinalesésre. Maradj csak a gitárnál, azt be lehet lökni a sarokba, ha mégsem jön be a lányoknak. Egy állattal nem teheted meg.
jan. 24. 12:34
 2/8 A kérdező kommentje:
Szeretem a kutyakat, kisebb testuben gondolkozok. Kulonben is ki kell mozdulnom ebbol a lyukbol. Legalabb engem is motival. Akkor meg a kellemeset a hasznossal :) erted :)
jan. 24. 12:37
 3/8 anonim válasza:

Most akkor barátkozni vagy csajozni akarsz, mert a kettő üti egymást, most azért ne fogadj örökbe kutyát, hogy csajozhass! Amúgy meg azon kívül, hogy talán néha egykét kislány odamegy megsimogatni, hogy milyen cuki pont nem fog érdekelni senkit, hogy van állatod vagy sincs.


Hogyha barátokat akarsz járj el rendezvényekre, kommunikálj érdeklődj, esetleg a munkahelyeden aki szimpatikus rajta keresztül próbálj meg minél több embert magadhoz vonzani. Hogyha meg nő kell neked ugyanezeket tudom ajánlani kb, legalábbis nagyobb esélyed lesz. ha meg csak gyors pina kell neked, rendelsz magadnak szórakoztatást!

jan. 24. 12:50
 4/8 anonim válasza:
1,de,az állattal is megteheti.
jan. 24. 16:20
 5/8 A kérdező kommentje:
.....de nem fogja.
jan. 24. 16:39
 6/8 anonim válasza:

" Arra gondoltam,hogy befogadok egy kiskutyát. Arra ragadnak a csajok,nem? "


Ilyen hozzáállással semmi eséyed!

jan. 24. 17:08
 7/8 anonim válasza:

6-os, lehet hogy a hozzáállásával, stílusával gond van, a ragadnak szóhasználattal nyilvánvalóan nem egy hősszerelmes típus, aki virágot vesz vagy kézenfogva sétál a kiszemelt nővel.

Viszont kutyával tényleg lehet ismerkedni, nekem még olyan nőkkel is sikerült, akikkel amúgy nem volt szándékom, ugyanis a kutya egy jó kifogás beszélgetés kezdeményezéséhez.

Jobb, mintha azt kérdezi elsőre, hogy mennyi az idő?

febr. 24. 20:16
 8/8 anonim válasza:
Nálam nem sokra menne egy kutyával, mert alapból tartok tölük egy gyeyerekkori eset miatt...
febr. 24. 21:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!