Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az hogy mindig az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy mindig az ilyen lányok körében felkapott srácoknak tetszek?

Figyelt kérdés
Sokszor mondták egy adott srácról a barátnőim hogy nagyon válogatós és kevés lány tetszik neki,kosaras fiú. Nekem pedig ha kell ha nem menőzik. Ezt a kérdést nem dicsekvésből irom csak nincs sok önbizalmam és nem tudom hogy miért csinálja

tegnapelőtt 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező, férfiként mondom, örülj neki hogy tetszel egy fiúnak mindegy hogy menő vagy nem, fordítva is jellemző a lányok is ki kosarazák a fiúkat, azért van sok fiú magányosan , bármit megtesznek a fiúk a kapcsolatért mindent mindig visszautasítják őket, engem is visszaútasitottak pedig tettem érte érdeklődtem a lányok felé ozt még se nem éltem vele semmit. Feladtam jó nekem egyedül is lenni. Tisztelet a kivételnek de mai világban fiatal párok nagyon ritka akik őszintén szeretik egymást és egymás mellett tartanak ki sokáig jóban rosszban, legtöbb párkapcsolat csak olyan hogy pár hónap vagy 1 2 év után szétválnak útjaik egymásközt, ezeket amit le írtam nem sertésből, csak az igazságot.
tegnapelőtt 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet padlót fogsz ettől, de valószínűleg tetszel neki.😮

Attól, hogy nincs önbizalmad, még nem vagy hülye, szóval csak egy kis gondolkodásba került volna, hogy önmagadnak megválaszold ezt a kérdést.

tegnap 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!