Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki 2 éve tetszik nekem. Eddig még soha nem mertem szemtől szembe elmondani neki hogy szeretem, de most úgy érzem hogy itt az ideje. Mint ahogy azt sokan mondják: Jobb elmondani neki, mint magadban tartani. Csak az a baj, hogy nem tudom hogy mondjam el neki. Nem akarom nagyon bonyolultan, de nem is akarom elkapkodni. Mindketten 9.-esek vagyunk és külön iskolába járunk. Nincs messze az én iskolám az övéhez, úgyhogy reggelente tudnék találkozni vele. Amióta elballagtunk, nem találkoztam vele és nem is láttam élőben. Nem tudom milyen érzés lesz őt újra látni. Amiután leszólítottam mit mondjak neki? Zavarban leszek és nem fogom tudni hogy mit mondjak majd neki. Várom a segítséget!

tegnapelőtt 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen ne rohand le ezzel! Hívd el inkább valahova, beszélgessetek, kérdezd meg, hogy mikor láthatod őt legközelebb stb. Bókolni szabad közben, de szerelmi vallomással indítani biztos bukás.
tegnapelőtt 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez igaz. Köszönöm szépen a választ!
tegnapelőtt 23:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Szívesen :) Szorítok neked!
tegnapelőtt 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A szerelmi vallomás csak a filmekben működik, felejtsd el. Randira hívni viszont ér, menjetek el beszélgetni valahova.
tegnap 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!