Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen szöveggel írjak rá a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szöveggel írjak rá a crushomra?

Figyelt kérdés
Egy helyen lakom vele, meg egy haverommal és szeretném elhivni sétálni. Még nem írtam neki eddig whatsappon, de mi legyen az indito szöveg? Arra gondoltam hogy eloszor 3-an kene menni. Utana meg csak mi ketren. De hogy kérdezzem meg tőle lazán?
okt. 5. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
A haverod ismeri őt? Ha igen, akkor mi lenne, ha ő hívná el mindkettőtöket valahova?
okt. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az első ötlete nagyon jó, bár azt nem tudjuk mennyire vagy jóban ezzel a haverral
tegnapelőtt 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne írj rá, hanem ha ismered személyesen, akkor úgy beszélgess. Legtöbb nőnek taszító, ha egy férfi nem mer odalépni beszélgetni, és csak online hősködik.


Ha szimpatikus vagy, bármilyen szöveg bejön, ha nem, akkor fejed tetején is állhatsz. Éppen ezért kár stresszelni, hogy mit is mondj, legrosszabb esetben visszautasít és le tudod könnyen, még komolyabb érzelmek kialakítása előtt zárni és keresel mást.

tegnapelőtt 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!