Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok belé?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés

Néhány éve ismerek egy srácot akivel tiniként barát szinten chateltünk (bevallom nekem tetszett) és ha találkoztunk beszéltünk. félénk aranyos srác vannak közös rokonaink onnan ismerem, (félreértés ne essék mi nem vagyunk rokonok)

Azután kissé megszakadt a kapcsolat ritkán ha láttam köszöntünk pár szót váltottunk

A napokban ismét találkoztunk ő jött oda hozzám, beszélgettünk kicsit bepótoltuk a hiányzó éveket amikor nem beszéltünk és visszajött az az érzés mint tiniként amikor tetszett nekem most ugyanez ahogy nézett rám egészen belezsibbadtam, úgy megnőtt férfiasodott és sokkal helyesebb azthiszem belezúgtam rendesen mert 1-2 napja nem tudom kiverni a fejemből szinte semmi másra nem tudok gondolni csak boldog vagyok

El se hiszem most is milyen hülyeségeket írok pedig mindig csak forgattam a szemem hogy a szerelmesek milyen bolondok és szórakozottak, és rémisztő ezt látni magamon úgy hogy közben azthiszem reálisan látom azt hogy most én is bolond vagyok...

Csak diszkrét udvarlás volt semmi olyan és most totál be vagyok kattanva, szeretném és nem is ezt az egészet

Inkább nem, de vajon mikor lesz ennek vége? Csaknem ilyen a szerelem és rám ilyen későn talált? Volt már hogy nagyon tetszett valaki de nem műveltem mégsem ezt hogy nem eszek nem alszok mint most...


tegnapelőtt 12:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!