Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok, mit kéne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, mit kéne tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány, 18 éves, pesti. Csak egy napot töltöttem vele, de úgy érzem szerelmes vagyok belé. Én egy kisvárosban lakom, ő tud válogatni a fiúk között, én viszont nem akarok mást. Mit tegyek? Lehet ez valós érzelmi kötődés, vagy csak beképzelem és majd elmúlik? Sokat gondolok rá, amikor hűvös volt kint, ráadtam a pulcsimat, és most benne van az illata, ami még jobban megnehezíti a dolgomat abban, hogy elvonjam a figyelmem róla. Nagyon "dry" amikor írásban beszélgetünk, órákba is beletelik míg válaszol, de dolgozik és mellette iskolába is jár szóval ezt a részt csak túlgondolom? Van amikor én ebből azt vonom le, hogy nem akar velem beszélni. Viszont amikor együtt lógtunk akkor sokat nevetett, kedves volt és hasonlók. Össze vissza kaptam a jeleket ezen a héten és nem tudom mit gondoljak vagy csináljak, valaki tudna segíteni, vagy tanácsot adni? Abban is lehet, hogy hogyan engedjem el, vagy akár abban is, hogy hogyan keltsem fel a figyelmét.

#szerelem #beszari vagyok
máj. 19. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Hívd el újra találkozni, majd ott kiderül minden.
máj. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ezzel csak az a probléma, hogy szerintem nem nagyon jönne le magától, és alapból csak júliusban jön. De lesz egy fellépésem hónap végén, oda hátha eljön. Köszi!
máj. 19. 14:17
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Fenntartásokkal kezeld az egészet mert valószínűleg csak túl sokat képzelsz bele. Azt meg, hogy hogyan keltheted fel a figyelmét ember függő, neked kell rájönni, nem nekünk.
máj. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Hívd fel, videóhívásozzatok.
máj. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%

A) Azonnal csinálj tiktokra egy nyálas tini videót vm mély idézettel az élet nagy gondjairól, tedd ki minden közösségi profilodra és várd, hogy leessen a választottadnak, hogy te mit akarsz.


B) Talán felvehetnéd vele a kapcsolatot és lehetnél önálló.

máj. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
#2 Oké, akkor ne próbáld meg...
máj. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Nincstovább ***** válasza:
100%

Jaj kedveském :)

Olyan cuki vagy, de véleményem szerint ez nem olyan szerelem :)

Ebben a korban mindenki nagyon szeretne szerelmes lenni és egy idealizált képbe szerelmes, és ez tökre normális :)

Ha nem kommunikatív feléd, akkor több, mint valószínű, hogy egyoldalú a dolog :)

Azt tudod tenni, hogy megírod neki az érzelmeid negyedét. Ne zúdítod rá, hogy te már most szerelmes vagy :) Csak írj annyit, hogy nagyon szimpatikus és szeretnéd, ha közelebbi lenne a kapcsolatotok. Semmit nem veszíthetsz és legalább nem fogsz őrlődni.

Ha meg visszautasít, akkor kihevered :) Fiatal vagy még, majd lesz olyan, aki ugyanannyira érdeklődik irántad, mint te iránta :)

32/N

U.I.: Ideje kimosni azt a pulcsit ;)

máj. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nos szerintem ha már kint volt veled és vissza is ír neked akkor simán meg van az esély. Mondtad hogy kaptad a jeleket is tőle. Ha suli és munka mellett is visszaír akkor valószínűleg szimpatikus vagy. Ezek mellett még érthető szerintem ha nem tud azonnal visszaírni. Próbálj olyankor beszélni vele amikor szabad(este munka/suli után, reggel munka/ előtt, hétvégén). Ha kell neked akkor mindenképp próbálkozz és tudasd vele. Ha visszautasít akkor sincs nagy baj(persze ezt te máshogy látod). Önállóbb leszel, tanulsz belőle, fejlődik az önbizalmad stb. Inkább próbálj meg szoros kapcsolatot kiépíteni vele és valld be a szándékod minthogy ne csinálj semmit. Utána megbánod és azért emészted magad hogy hülye voltál amiért még se próbáltad. Ha visszautasít akkor hidd el túl leszel rajta de szerintem sima a helyzeted. Sok sikert ;)
máj. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Kiegészíteném hogy azért figyelj hogy egyszer-egyszer ő is keres e téged vagy hogy kérdez e ő is tőled valamit. Például hogy vagy, hogy telt a napod, mit csinálsz stb.Az előttem lévőnek is igaza van mert ha nem kommunikatív akkor simán lehet egyoldalú.
máj. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!