Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú a suliban aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú a suliban aki tetszik, írjak rá?

Figyelt kérdés

Évfolyamtarsam, még nem beszéltünk csak látásból ismerem. Most kezdtük mindketten a gimit, így nem tudom hogy tudja e hogy évfolyamtarsak vagyunk. Bekovettem instan és visszakovetett így lehet tudja. Nem tudom hogy írjak e rá? Vagy ez a fiú dolga? Várjak még vele? A fiúk nem szeretik ha a lányok rájuk írnak? Vagy menjek oda hozzá beszélgetni élőben?

Kicsit már olyan görcsösen szeretném, mit lehetne ellene tenni?



Tippek, ajánlatok?



szept. 10. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Ha nincs bátorsága írni, akkor várhatsz bármeddig, sose fog megtörténni, vagyis ha szeretnél valamit, lépj te.
szept. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Írj rá! Egy sziába még senki sem halt bele. Nincs olyan, hogy fiú dolga, lány dolga, ne gondolkozz sztereotípiákban! Ne várj vele, annak semmi értelme. Mégis mire várnál? Ha nem tetszik neki, az az ő baja, akkor írjon ő, nehogy már! Élőben még jobb, de figyelj rá, hogy egyedül legyen, különben beégsz. A görcsösség ellen? Kicsit engedd el. Lehet hülyén hangzik, de nézz fel az égre, és hidd el, hogy csak egy kis morzsa vagy a világűrben. Semmi nem fog összedőlni, végképp nem a világ, ha nem úgy sikerül, ahogy elképzelted. Sztem írj rá, de annyit csak, hogy szia, majd másnap menj oda hozzá. Ha közben válaszol írogathattok. Szval menj oda hozzá, és mondd, hogy te vagy az a lány, bejelölted, stb. Láttad már itt, lenne kedve beszélgetni stb.... Innen már minden jön magától.
szept. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
igen
szept. 11. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá! Nem hátrány, ha van valami apropója a megkeresésednek, pl. gólyahét vagy bármi, de ha csak valami teljesen hétköznapi témával szólítod meg, az is rendben van.
szept. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bekecs Béla ***** válasza:
34%

Mindenkeppen rákell irni. Esetleg egy tangás kepet is bedobhatsz, hogy biztosra menj. Azzal az apropoval, hogy szerintem melyik szin al jobban.


Aztan a ket tangas kep kozul az egyikknél egy kis anal plug legyen a seggedben.

szept. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!