Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, hogyan reagálnátok, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogyan reagálnátok, ha a húgotoknak egy 4 évvel idősebb fiú udvarolna?

Figyelt kérdés
A lány 15

aug. 31. 09:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó vagyok. Meg annyi hogy azért mert szeretném megóvni a csalódástól. Meg attól hogy mérgező bántalmazó kapcsolatba fusson vagy olyanba aki kihasználja a teste miatt. 19L
aug. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
74%
Ha normális akkor nincs baj
aug. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
71%
Beszélgetnék vele, tanácsokat adnék, de nem nagyon avatkoznék bele, hiszen az ő dolga!
aug. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 gabor49 ***** válasza:
27%
azzal jön ossze akivel akar az ö dolga
szept. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
88%
szia! nekem is van bátyám, és én kifejezetten örülök neki, ha látom érdekli kivel kavarok, és ha a sors úgy hozza, kifejti a véleményét róla:)
szept. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
74%
ő dolga mit érdekel engem. viszont ha elkezdené bántani akkor kepna egy látogatást
szept. 2. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
87%
Azért egy 20 éves mit akar egy 15 évestől? Tojáshéj a seggén van a kiscsajnak! A hapsi meg emberelje meg magát aztán a felnőtt " nőkkel" mert bár a 17,18,19,20 éveseket se mondanám érett felnőtt nőknek ,de közelebb állnak hozzá, mint egy 15 éves aki most tette le a babáit... Igen tudom úgy öltözködnek egyesek, mint egy prosti de ez van. A kiscsaj hapsizzona saját korosztályában és fordítva.
szept. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
76%

Lány vagyok, természetesen húg is. De tetszik a kérdés. 2 év van köztem és báyám közt, és elég erősen az ellen van ,hogy barátom legyen, nem hogy még idősebb nálam. Pedig az ő barátnője annyi idős ,mint én.


Valahogy szerintem ,csak benne van a fiúkban /férfiakban az az ösztön ,hogy meg akarják védeni a lányt, a kisebbet, de abba néha nem gondolnak bele ,hogy talán ez a legrosszabb ,amit tehetnének.


Nem tudom bele képzelni magam a tesóm szituációjába, de véleményem szerint azzal nincs gond ha féltjük a hugicát, de ne gátoljuk semmiben. A 4 év soknak tűnik, de a mai világban kicsit a számok már elmosódtak. Ha úgy vesszük nekem se férne bele szerintem, ha 15 és 19 éves párról lenne szó.


Ez az én rögeszmém, de a korral a prioritások is változnak. 4 év az nem sok, de ha úgy vesszük ,hogy 9.-es és egy végzős, már az. (Nekem) szerintem nagyjából 18-20 fölött a 4 év az már nem sok, de az alatt, véleményem szerint nem kedvező. Én is lehet feszültebb lennék ,ha a húgomról lenne szó...


Persze minden korosztályban vannak rendes emberek, szóval embere válogatja.


19/L

szept. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
100%
ez egy nagyon szép megfogalmazás és kedves válasz volt! elismerésem!..ezen az oldalon kevés az ilyen ember...
szept. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Azért 19 évesen már elég érett egy lány hogy a bátyja ne ellenezze a pasizást
szept. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!