Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jelent valamit ha a kiszemelte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent valamit ha a kiszemeltem egyből visszaír?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik és régóta ismerjük egymást de ritkán találkozunk. Nemrég rámírt és ő kezdeményezte a beszélgetést. Aztán utána minden nap én is írtam neki valamilyen ürüggyel. És nem kevésszel és minden alkalommal egyből amikor elküldtem az üzenetet ő egyből válaszolt is rá aztán kb 5 percet beszélgettünk. Lehet hogy csak folyton a telefonján függ de ez lehetséges a hét minden napján és pont amikor egy random időpontban ráirok?Élőben néha látom hogy engem néz és tényleg jóban vagyunk hisz régóta ismerjük egymást. Lehet csak én képzelem bele ezért kéne jó ha valaki más tudna nekem segíteni ebben. Előre is köszi!!!
aug. 30. 19:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát jót beszélgetni nagyjából bárkivel lehet.

Kedvelni kedvelhet de ez nem jelenti azt hogy be is jössz neki és neki beleférne-e több

szept. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!