Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jelent valamit ha a kiszemelte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent valamit ha a kiszemeltem egyből visszaír?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik és régóta ismerjük egymást de ritkán találkozunk. Nemrég rámírt és ő kezdeményezte a beszélgetést. Aztán utána minden nap én is írtam neki valamilyen ürüggyel. És nem kevésszel és minden alkalommal egyből amikor elküldtem az üzenetet ő egyből válaszolt is rá aztán kb 5 percet beszélgettünk. Lehet hogy csak folyton a telefonján függ de ez lehetséges a hét minden napján és pont amikor egy random időpontban ráirok?Élőben néha látom hogy engem néz és tényleg jóban vagyunk hisz régóta ismerjük egymást. Lehet csak én képzelem bele ezért kéne jó ha valaki más tudna nekem segíteni ebben. Előre is köszi!!!
aug. 30. 19:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Rosszat nem jelent, ennyi biztos, de önmagában ez nem elég meggyőző jel.
aug. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Semmit
aug. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is visszaírok mindenkinek azonnal, ha van rá lehetőségem. Idegesít, hogyha van megnyitatlan üzim, ha meg megnyitom, de nem reagálok azonnal, akkor később elfelejtem, az üzenetküldő meg azt hiszi, haragszom rá. Szóval lehet nála is ez van, ha csak 5 percig tart a beszélgetés és szinte csak te kezdeményezed.
aug. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
JelentHET valamit.
aug. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

#3 igazából azért tart ilyen kevés ideig mert nagyon izgulok aztán meg már nem tudok mit írni és az O üzenetével zárul kb mindig az összes beszélgetés.

Nem tudom mivel tartsam fenn a beszélgetést? többnyire vicceskedunk meg hecceljuk egymast

aug. 31. 00:00
 6/11 A kérdező kommentje:
És még annyi ha a legutóbbi találkozásnál adott nekem egy becenevet aztán végig úgyszólított (engem nem zavart) az jelent valamit? A társaságban senki senkinek nem adott még. Pedig ott vannak más lányok is.
aug. 31. 00:33
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

Ha a nap bármely órájában rám ír valaki én ~5 percen belül válaszolok, legyek bárhol.

Nyilván van egy prioritási sorrend, de amúgy ha egy crushal beszélek akkor kicsit játszom az elfoglaltabbat, fontosabbat és nem 0,1sec alatt válaszolok.

Szerintem szimplán csak egész nap telozik

szept. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azt történt hogy eddig ugye én írtam neki mindig először aztán gondoltam nem írok neki ha akar beszélni akkor neki kell most írnia és eltelt egy hét és semmi. De most hétvégén ramírt és mindkét nap elég sokat irogattunk.
szept. 9. 21:25
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak írogat, de nem hív találkozni, akkor nem lehet valami komoly az érdeklődése irántad.
szept. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Csak mert nem hív el de jót beszélgetünk attól még kedvelhet nem? Mármint lehet csak nem az a bátrabb típus...
szept. 12. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!