Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kivel tudnék beszélni, aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel tudnék beszélni, aki tanacsot is adhat? Mit csinalhatok?

Figyelt kérdés

Hosszú sztori, itt van röviden:

16 éves biszex srác vagyok, új osztályba kerültem, voltunk az osztállyal táborban a nyáron. Van egy lány, akivel többször mentünk randikra, meg sok időt voltunk együtt, meg nem vagyunk egy ,,pár így papíron”, de alakult egy kapcsolat. A táborban egyik nap tüzet raktunk, papírra írtunk névtelen üzeneteket, amikből mindenki húzott egyet, amit felolvasott, és fel lehetett vállalni ha valaki úgy gondolta.

Én úgy éreztem, hogy meg szeretném osztani az osztállyal a szexualitás om, (itt nem ez a kérdés, kérlek ezért ne ítéljenek el), az em üzeneteket fel is vállaltam, viszont érkezett egy olyan üzenet hogy: ,,fiú vagyok, de a fiukat is szeretem”. Tehát van meg egy biszex fiú az osztályban, aminek én nagyon örülök.

Viszont ez a dolog nagyon foglalkoztat, nagyon érdekel, 10en vagyunk fiúk az osztályban, és ebből kettő ,,gyanúsítottam” van. Hogyan lehetne ezt kideríteni vagy hogyan lehetne erről beszélgetni vele/veluk? Nagyon nem hagy nyugodni az egész elegge ideges is voltam/ vagyok emiatt.

Ha esetleg tudtok egy pszichológust ajánlani, aki ért az ilyesmihez, azt előre is nagyon nagyon megköszönöm.

Előre is köszi a válaszokat!



aug. 27. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Mivel nem vállalta fel, hogy ki írta, így szerintem nem is akarja nyilvánosságra hozni, még nem békült ki teljesen a dologgal.( Ha a fiúkat szereti, amúgy meleg, nem biszex.)

Próbálhatod kideríteni apró gesztusokból, hogy mennyire nézi meg a fiúkat (bár akkor sokfelé kell figyelni). Vagy max barátkozz jobban a srácokkal.

aug. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
En szivesen beszelgetnek, irj hatha tudok segíteni 😊
aug. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

#1: egyébként azt irta hogy a fiukat IS szereti úgyhogy ezért gondoltam ezt :)

aug. 27. 16:42
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne erőltesd nagyon, fordított helyzetben gondolom te se örülnél, ha nem a saját tempódban oszthatnád meg azokkal, akikkel szeretnéd. Én azt javasolnám, hogy csak barátkozz a többiekkel, ahogy amúgy is tennéd és idővel valószínűleg magától elmondja majd. Ha teljesen el akarná titkolni, nem írta volna.

(Amúgy ha mindenki 1 dolgot írt, akkor azokat ki tudod zárni, akik felvállalták valamelyik cetlit.)

aug. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyértelműen jelezte volna feléd, ha akarná, hogy tudd. De ezek szerint nem jelzett senki.
aug. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem irt mindenki és nem kellett mindenkinek csak egyet úgyhogy ez nem szempont. De köszi a válaszokat, igen, valószínűleg majd ha úgy érti eljött az ideje elárulja majd.
aug. 27. 18:39
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Türelem. Ki fog derülni.
aug. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!