Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jó dolog ha az embernek van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó dolog ha az embernek van barátnője?

Figyelt kérdés

Nekem sosem volt. És úgy érzem nehéz dolog az ismerkedés. Szerintem nagyon jó dolog lehet, de borzalmasan nehéz ismerkedni meg olyat találni aki megfelelő lenne.

Akinek volt már kapcsolata, nagyon jó dolog barátnővel élni?


aug. 27. 06:12
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Te sem lehetsz a kérdésed alapján könnyű eset a csajoknál.


Van jó és rossz oldala is, a legnagyobb probléma, hogy a kapcsolatok fele divatból van, mert gáz egyedülállónak lenni. Ezért van egyre több válás, szakítás, félrekúrás, mert nem a nagyon jó partnerrel élik be sokan, hanem csak egy aránylag jóval, ami ideig-óráig elviselhető és könnyen cserélhető egy picivel jobbra is. Te is most írtad: aki megfelelő lenne. Úgy adtál nekem igazat, hogy nem is tudtál róla.


Nekem most direkt nem kell komoly, élvezem, hogy azzal kavarok, akivel akarok, és nem kell megfelelnem senkinek. Kapok végre levegőt. 3 ex és egy "erőslaza/félkomoly" van mögöttem, egyelőre hányok a foglaltság gondolatától is.


Ha vágysz rá, jó dolog, ha beleuntál, mint én, akkor átok - pláne, ha már aligha hiszel abban, hogy megtalálod a másik feledet.


F/32

aug. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%
Hidd el, nem kell az neked. Csak visszafog, korlátoz, nem lehetsz önmagad mellette, folyton van valami baja. Jobb egyedül! Tapasztalatból mondom.
aug. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az élet nem fekete-fehér, mindennek van jó és rossz oldala. Én például egy jó kapcsolatban vagyok jelenleg, de vannak nehéz pillanatok.
aug. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ez sok mindentől függ, legfőképpen azon hogy mennyire illetek össze a lánnyal! ha olyan barátnőd van akivel valamennyire egyformán gondolkoztok, hasonló ízlésetek van, sok a közös bennetek, ha olyanok vagytok mint zsák meg a foltja! akkor igen nagyon jó dolog! ha meg ég és föld vagytok és semmi közös nincs bennetek akkor nagyon mérgező dolog is tud lenni
aug. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha őszintén szeretitek egymást és működik a kommunikáció, akkor nagyon jó dolog. Ha a másik csak azért van, hogy legyen, akkor nem sok értelme van, valószínűleg csak visszahúz, pedig az egésznek az (is) lenne a lényege, hogy együtt többre vagytok képesek, mint külön-külön.
aug. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%

Akkor nehéz, ha erőlteted. Egyébként meg egy barátságként is indulhat az egész. Beszélgettek, elvagytok, aztán meg akarod csókolni, és le akarsz vele feküdni. Nem tűnik nekem ez valami bajos dolognak. Csak sokan erőltetik.


Pl. Sok lány kapcsolat függő, és tinderen ( ami egy szexpartnerkereső) váltogatják a fiúkat. Van egy idealizált pasi, és addig randiznak és dugatják magukat ezer szenny alakkal, amíg nincs meg a "legjobb". Így persze h szenvedés. Az élet adja, mikor leszel szerelmes.

aug. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!