Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan közeledjek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek?

Figyelt kérdés

Néptáncos vagyok. A tanárom nem csak az én csoportomat tanítja hanem egy kb. tőlünk 45 percre lévő település csoportját is. Én csak látásból ismerem a srácot, de persze kicsit utánanéztem és már a nevét, születési dátumát is tudom. Talán onnan tudhatja a nevemet hogy mikor a csoportjuk táncolt én énekeltem rá. Néha rámmosolyog, de az szerintem csak zavarból van. Mivel testvércsoport az övé meg az enyém ezért minden nagyobb fellépésen látom.

2 évvel idősebb nálam.

És nem tudok mit kezdeni... Nagyon szeretnék vele beszélgetni vagy valami. De az a baj hogy mindenki csak azt tanácsolja hogy kérdezz tőle tánclépéseket, meg hogy megvan a közös téma. De azért egy tininek ez nem így megy...

Meg az a baj hogy kb. 1-2 évvel fiatalabbnak nézek ki mint amennyi vagyok (ez az alacsonyságom miatt van) és azt sem akarom hogy taknyosnak nézzen.


Kérlek írjatok normális ötleteket hogy hogyan szólítsam meg vagy bármit hogy kapcsolatom legyen vele.


Előre is köszönöm😊💗



aug. 26. 20:45
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és kélrek kíméljetek attól hogy ez hogy nem ismerem eléggé nem lehet szerelem meg ilyenek...💗
aug. 26. 20:45
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
A tánclépés csak az elején kell, utána minden más téma mehet. A közös pont óriási előnyt jelent, ne dobd el.
aug. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még😊 Privátban is lehet
aug. 27. 10:00
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Akkor a privátra miért is nem válaszolsz? Ha kamus vagy, megy a jelentés.
aug. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 nem vagyok kamus. Nekem nem jelezte ki. Írd meg most akkor itt kérlek
aug. 27. 16:39
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Én undorítónak találom, ha valaki azért nem válaszol egy idő után, mert valaki nem 18 éves már... Akkor már nem is ember??? Na ez a kamugyanú.
aug. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
#5 Ne válaszolj neki, egyfolytában törlik a profilját.
aug. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
30%

Szia! Az a lényeg hogyha beszélsz vele, nézz a szemébe. Ha pedig rád mosolyog, akkor az csak jót jelent.

Amúgy hogy hívnak ha megkérdezhetem?

aug. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
25%
Hiteles lány a kérdező és elnézést kérek tisztelettel a tévedésért.
aug. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!