Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Osztálytársam kicsit weirdo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálytársam kicsit weirdo viselkedű lett felém mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok 18/f vagyok most megyek 12. osztályba. Van egy gyerekkori fiú barátom akivel már régóta "bestiek" vagyunk. Pár hete volt egy elég furcsa beszélgetésünk ahol arról kérdezett, hogy mit gondolok a búzákról, megvetem e őket aztán pedig hogy kiprobálnám e valaha egy fiúval... Én sose voltam homofób sem elítélő és ezt ő is tudta meg el is mondtam neki újra, viszont ő azóta olyan mint ha már nem viccből hanem komolyan flörtölgetne velem. Tudjátok van ez a "heteró buzulás" de ez fix nem annak néz már ki mert fotókat küldözget magáról (nyilván nem nudesokat) amikhez érdekesebbnél érdekesebb szövegeket ír ... Élő taliknál is változott, mindig aztmondja mennyire hot vagyok meg szerintem eléggé bámul hátulról stb és folyton strandra akar menni de tenyleg már voltunk 3 szor de még mindig menni akar minden másnap ezt mondja. Strandon úgy fest mintha szintúgy nagyon bámulna de nem tudom ezt beképzelem vagy mivan... Valakinek vélemény? Volt már hasonló helyzetetek?


(NEGATIV OKOSKODÓK KÍMÉLJENEK PLS)



aug. 18. 22:19
1 2
 1/15 anonim válasza:
97%
Hát, ebből 99,99% az esély, hogy tényleg bejössz neki és többet szeretne tőled a barátságnál, szerintem aranyos. De a legjobb, hogyha őszintén megbeszéled vele a dolgot és beszéltek a dologról, hogy akkor most mi is a helyzet kettőtökkel. Legjobb az őszinteség, legjobb, ha beszélsz erről vele, hogy mit gondolsz a közeledéséről. (:
aug. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem don't worry addig nincs big problem ameddig nem nudesokat küld még ha te lenni is hot boy ő lenni csak bestie, ha kicsit weirdo is, you feel me?


U.i: 18 évesen eljuthatnál olyan szellemi szintre, hogy nem úgy fogalmazol meg egy kérdést hunglish módon, mint valami retardált.

aug. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#2 ui. ra válasz: Elég sokat mondtál te is magadról most :D Tehát az egyből "retardált" aki "hunglish" módon kommunikál. Még jó hogy leírtam hogy nem kétek ilyesfajta válaszokból. Nyilván neked ez a morálod, de ettől függetlenül én ugyanúgy fogok kommunikálni ahogy eddig tettem, nehogy belehalj kérlek :) Ez nem egy hivatalos platform, hogy használjam a szép magyaromat. Nyilván dolgozatban nem így fogok fogalmazni
aug. 18. 22:33
 4/15 anonim válasza:
87%
#2 azért szerintem nem kell ilyeneket írogatni, nem volt olyan eszméletlenül sok angol szó az írásában, én sokkal több és súlyosabb "hunglish" írásokkal is találkoztam már, a kérdező azért szerintem nem írt retardált módon ahogyan te írtad, jó neked akkor, hogy te még nem találkoztál olyanokkal, mint én, hogy vannak akik sokkal több félig magyar-félig angol mondatokat írnak amik közel sem ennyire normálisak, mint ahogyan a kérdező írt. (#1 vagyok)
aug. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%

Valszeg tetszel neki és úgy értelmezte a válaszaidat, hogy szabad az út, hiszen nem vagy elítélő.


(NEGATIV OKOSKODÓK KÍMÉLJENEK PLS) - Jó kis felbujtás a trolloknak.:D

aug. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Lehet ezt félreérteni?
aug. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

Hát én a helyedben megpróbálnék megbizonyosodni, hogy tényleg búza -e, mert erre elég fura lenne rákérdezni és kínos.

De szerintem előbb utóbb úgy is kiderül, hogy az -e, mert nem lehet azt titkolni sokáig.

Ha az akkor eltávolodni, de ha nagyon őszinte a barátságotok megmondani neki, hogy te nem vagy ebben benne,nem is akarsz,aztán megnézni hogy ő hogyan reagál.

aug. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy attól félek ha erről beszélnénk akkor véget érne a haverság. Azt pedig nem szeretném mert tényleg nagyon közeli barátok vagyunk kb. mint két tesó... Megbántani sem akarnám nagyon sok mindenen mentünk át együtt.
aug. 19. 11:49
 9/15 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem keresd meg azt a kompromisszumot, ami neki is jó, meg neked is. Hadd élvezze, hogy egy elfogadó, gyönyörű pasi a legjobb barátja, attól te még hetero maradsz. Alhatsz vele együtt, hagyhatod őt, hogy teljesüljenek a szexuális vágyai addig a szintig, amíg ez neked semleges vagy pozitív. Én melegként több hetero barátomat "hódítottam" meg ilyen formában.
aug. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#9 a szexuális vágy teljesülést pontosan hogy érted? Kifejtenéd ?
aug. 19. 20:20
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!