Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Osztálytársnak kinos lenne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálytársnak kinos lenne szerelmet vallani?

Figyelt kérdés
Ugye én idén iskolat valtottam,es az új iskolamban ugye az unokatestveremmel jarunk egy osztályba és van egy fiú aki már az első nap nagyon szembe tuno volt tehat már akkor eleg joba voltunk beszelgettunk stb első hetben igazabol szinte csak velem foglalkozott nagyon úgy tunt hogy bejovok neki aztan kezdett el egy másik lánnyal foglalkozni az osztalyban elég sokaig(O már evek óta a lány barátja)és sejteseim szerint szerintem az a lány haragudott meg rá mikor velem foglalkozott ezért foglalkozott vele. Na és mostmar megint joba vagyunk egész evbe joban voltunk de evvegere kulonosen joba lettünk. Szemezunk mindig,odaadja a pulcsijat,a telefonjat,néha furcsa dolgokat mond írunk szinte minden nap iskola idobe mindennap talizzunk kotekedtunk egymassal stb nagyon jol elvoltunk most ugye már nyari szunet van és még mindig írunk mindennap és sokszor találkozunk de nem kettesben,de nem vagyok biztos hogy bejovok neki mert nem mutat ezen kivul sok jelet mondjuk mostanaba eléggé megvaltozott nemtudom attól félek ha elmondom neki hogy erzek kinos lesz ranezni majd suliba illetve nem leszünk barátok szerintetek??
júl. 27. 05:15
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Már csak azért is kínos lenne, mert szó sincs szerelemről, egyszerűen tetszik neked. Miért nem hívod el kettesben valahová?
júl. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!