Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért ignorál a barátnőm?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ignorál a barátnőm?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel megismerkedtem egy hete úgy hogy ráírtam. Az első pár nap hajnalokig beszéltünk, jól megértettük egymást. Üzenetben jó éjszaka-jó reggelt üzenetekkel kezdtük, zártuk a napot."Vigyázz magadra", "puszi" üzenetek. Aztán találkoztunk, ahol 2 órát sétáltunk, ott is nagyon jót beszélgettünk,megismertük egymást jól, azt a talit egy öleléssel zártuk. Aztán még este a buszon találkoztunk, aztán hazakísértem, út közben megkérdeztem megfoghatom e a kezedet, ő boldogan igent mondott. Azt az esti találkozást egy csókkal, ölelkezéssel zártuk. Aztán este is "szerelmesen" beszéltünk, akkor már jöttek a "szeretlek" üzenetek. Vasárnap megint találkoztunk, ahol 2 órát sétáltunk már kézenfogva, 5x csókolóztunk, útközben találoztunk anyummal, ahol bemutattam neki őt. Múlt vasárnap óta nem beszéltünk, mert elromlott a telefonom. Írok neki mostmár a kölcsön kapott telefonomról, nem nézi meg. Még annyi, hogy a csókokat mindketten élveztük, mert én hamarabb kihúztam volna a nyelvem a szájából, de még ő akarta csinálni. Az egyik legfontosabb, amit még mondani szeretnék, hogy az előző barátjával a megismerkedésünk előtt 2 héttel szakítottak. Lehet, hogy még nem teljesen tette túl magát a szakításon? Anyum bejelölte Facebookon, hátha ott tudnánk beszélni, mert ugye nem volt telefonom akkor még, visszajelölte a lány, de anyumnak se írt vissza. Egyébként mikor anyumnak bemutattam mindketten nagyon szimpatikusak voltak egymásnak.Mit gondoltok, mi lehet a probléma? Várjak türelemmel, ha a volt szakítását még nem dolgozta fel teljesen? Hívjam fel és mondjam neki, hogy beszéljünk meg mindent kérlek? Lehet, hogy a sok csók túl sok volt neki a szakítása után? Kérlek titeket segítsetek!

júl. 26. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudta, hogy elromlott a telefonod, vagy 5 napig arról sem volt fogalma, hogy élsz -e? Mert ha felszívódtál pár napra, és azzal jönnél, hogy bocs, de elromlott a telefonod, én sem nagyon hinném el. Manapság már van tablet, laptop, ahogy írtad anyukádnak is van telefonja, egyből írni kellett volna, hogy ez meg ez van, ha nem tetted. Ha félreértettem, és nem erről van szó, akkor elnézést. Mindenesetre ha felhívod, és megpróbálod megbeszélni vele, az sosem rossz ötlet.
júl. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Taliknál mutattam neki neki, hogy már durorodik ki az akksi a telefonból. Anyukám másnap este jelölte be Facebookon.
júl. 26. 15:08
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjuk, miért ignorál. Menj el hozzá személyesen és beszélj vele.
júl. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

2 nap alatt 2 hónapot tudtatok le.

Bemutatás, stb.Már ez is elég ok.

júl. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
13%
nálam van a menyecske azóta fiam legközelebb jobban vigyázz a telefonra puszi
júl. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a tempó túl gyors. Nem tudunk bele látni a fejébe, lehet nem tetszik neki hogy ahogy előző írta "2 nap alatt 2 hónapot tudtátok le".

Ha meg nem, akkor nem tudom.

júl. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

“akivel megismerkedtem egy hete”


Ő nem a barátnőd, csak futó ismeretség.

Ennyi volt.

júl. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Akármi is történt, a legtisztább ha felhívod. Beszéljétek meg mint két értelmes ember kezeljétek felnőttként a dolgot. Az is igaz, hogy hamar bemutattad de a másik oldal, hogy anyukáddal ha össztalálkoztatok hát csak nem tagadod le a saját anyukád. Akkor meg már adja a szitu, hogy csak bemutatod a lányt. Hívd fel és tisztázzátok.

Sok sikert!

júl. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!