Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az normális, hogy amióta egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy amióta egy nagyon jó haveromnak barátnője lett, azóta sokkal kevesebbet beszélünk, és ha beszélünk is, azóta mindig róla beszél szinte?

Figyelt kérdés

Mindketten 16 évesek vagyunk, úgy érzem ez nem szép dolog velem szemben, mivel én őt sosem taszítottam el magamtól, senki olyan emberért, aki nemrég lépett be az életembe.


Lehet, hogy én reagálom túl, és ez a tiniknél normális, szerintetek?



júl. 25. 17:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem normális, parkolópályára tett. Ha szakítanak keresni fog. Velem is eljátszották ezt többen is. Aztán offoltam őket.
júl. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
Az emberek ilyenek. A szerelem lett számára az első, ez érthető. És igen, én is azt mondom, ha szakítanak, akkor tuti keresni fog.
júl. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Én azért nem értem nála, hogy miért csinálja ezt, mivel többször képes volt hetekig hajtogatni, hogy fúj a nők rosszak, nem lehet bennük megbízni, igazam van, soha többet nem lesz barátnője stb..
júl. 25. 18:10
 4/17 anonim ***** válasza:
88%

Értek ez miatt véget komoly barátságaim, készülj fel te is.

Ugyan ezt mondtam én is, hogy egy évek óta ismert embert (engem), nem keresett hónapokig. Majd szakítás után újra jó voltam. Na ez a játék nekem nem jön be. Én mondtam nemet erre.

júl. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
#4 Érthető ez is, hogy így döntöttél. Sajnállak, hogy így alakult, hát nem tudom mi lesz ebből nálam, hát nem esik jól, az biztos.
júl. 25. 18:19
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Velem és a legjobb barátnőmmel ez volt. Első párkapcsolatnál ez normális. Ha szerelmes az ember folyton a másikra gondol, akarva akaratlanul is.
júl. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
#6 Ez már vagy az 5. Neki, de csak most csinálja ezt, nem tudom mi varázsolta el ennyire, 2 hét alatt.
júl. 25. 18:42
 8/17 anonim ***** válasza:
79%

Én is tapasztaltam többször ezt

Aztán ha szakítanak meg jön lelkizni éjjel nappal

júl. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
44%
Ez természetes ilyenkor. A válaszadókon meg jól látszik az egoizmus, meg az önzés... :(
júl. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%

9

Az nem önzés ha az ember havonta 1x-2x szeretne összeülni a legjobb barátjával

Érdekes

Apámnak meg a legjobb barátjának feleség gyerekek család és munka mellet is van idejük összeülni

Akkor nehogy már egy középsulis barátnak erre ne legyen ideje barátnő mellet

júl. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!