Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit csinaljak ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csinaljak ha szerelmes lettem az eggyik legjobb baratnombe. O nem az en nememhez vonzodik es tenyleg nagyon jo baratok vagyunk ezert tuti fura lenne szamara ha szerelmet vallanek. O masba szerelmes de viszonzatlanul. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Mostanaban az a baja, hogy azt hiszi sose lesz bele senki sem szerelmes igy mar tobbszor is majdnem elmondtam neki de felek , hogy ez tonkretenne a baratsagunkat . Nem tudom mit csinaljak ... segitsetek!!

júl. 4. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Azonos neműek vagytok?

Akkor meg főleg hagyd.

júl. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

"felek , hogy ez tonkretenne a baratsagunkat" - Ez esetben ne mondd el.

Egyébként a puhatolózásról hallottál már? Esetleg próbáltad is nála?

júl. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Az is tönkreteszi, ha majd beleszeret valakibe, te meg végignézed. Beszéljétek meg, legfeljebb megszűnik a kapcsolatotok.
júl. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Ez egy érdekes helyzet. Jó lett volna leírni, hogy te milyen nemű vagy, ki a leszbikus, hogy jobban tudjunk válaszolni.

Szerintem csak azért nem érdemes szerelmet vallani, hogy az önbizalmát erősítsed.

Ha nagyon jó barátok vagytok, akkor talán elmondhatod lassan adagolva, pl. ha te is lány vagy, hogy te bizony biszexuális, esetleg leszbikus vagy, aztán erre látsz valami reakciót. Talán ezzel se kéne ajtóstul a házba rontani, csak érdeklődni, hogy mi a véleménye róluk, a téma iránt, és ha látod, hogy normális, akkor könnyedebben elmondani, ha nem, akkor is elmondani, de a szerelem bevallását felejteném.

Lehetne még nyújtani a választ.

júl. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt elmondhatod neki, hogyha fiú lennél teljesen odáig lennél érte, randira hívnád, kis ajándékokat adnál neki, és azon lennél, hogy mindig jól érezze magát és boldog legyen. Vagy valami ilyesmi.


Ne támadd le az érzelmeiddel, több okból is nehéz lehet neki, hogy feldolgozza, de azt hogy szerinted ő értékes elmondhatod neki kicsit bővebben is.

júl. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1. vagy megszakítod vele a barátságot

2. vagy nem, és reménykedsz, hogy részedről elmúlik az érzés

júl. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Velem is volt igy ,de végül egy fiuval jött össze úgy hogy elengedtem
aug. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!