Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lennék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lennék?

Figyelt kérdés
Ma reggel írtam egy srácnak és nem válaszol. Meg se nézte, pedig volt elérhető azon a plattformon. Nem tudom miért csinálja, jóban vagyunk, ha találkozunk köszönünk, beszélgetünk. De ez nagyon zavar engem és nem győzöm csekkolgatni, mikor látja már. Amúgy nem egy fontos üzenet. Láttam már elérhetőnek és az olyan fura érzés volt...

jún. 26. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Ebből nem derül ki, hogy szerelmes vagy-e. Róla derül ki az, hogy még nem nézte meg, amit írtál.

Csupán ennyi.

Ha meg szerelmes leszel, nem lesz benned kérdés, azt tudni fogod. Amúgy, eleinte össze lehet téveszteni a fellángolással. Ugyanaz a kettő érzésre, csak a fellángolás ilyen fél-egy éven belül elmúlik.

jún. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy az lennél.
jún. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Ha fel kellett tenned ezt a kérdést idegen embereknek, akkor egyértelműen nem vagy az.
jún. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit irtál?
tegnapelőtt 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kürtőskalácska válasza:
100%
Szerinted ezt a kérdést magadban nem tudnánd megválaszolni?
tegnapelőtt 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%
Simp vagy
tegnapelőtt 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném.
tegnapelőtt 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!