Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt ? Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt ? Vagy szar a megérzésem hogy ott van valami ?

Figyelt kérdés

18L vagyok a párom mikor nem ismert meg akkor az unoka tesója az ölébe ült és csúszkált rajta és mikor össze jöttünk azóta be jött hozzá a szobába úgy hogy nem voltam ott és sötét volt és simogata az uram lábát akkor hazudott nekem a pasim hogy el mehesen hozzá de ez úgy történt hogy fel keltem reggel láttam a lány unoka tesója val ki törölte a beszt rá kérdeztem azt mondta ja semmi nem is írt velle utána fel oldotam a zárt és láttam miket írnak azt írták egymásnak hol vagy és írta a csaj hogy szobába mondja a párom be megyek hozzád akkor

meg szilveszterkor az egész mellet neki nyomta a párom meg fogta a derekát és hagyta

És azt mondta potyára haragszok, és még ennél többet is tudok


jún. 16. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Lakatoséknál ez már csak így megy
jún. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt most nem értem
jún. 16. 18:23
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
nem csoda :D
jún. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ártana úgy leírni, hogy el lehessen olvasni.
jún. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

A C-típusúaknál ez már csak így megy.


Valószínűleg megcsal.

jún. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

18 L

pasim

uram

férjem


Döntsd már el, hogy melyik.

Szóval, mielőtt téged ismert volna, vérfertőző pedofil volt a “pasidférjedurad”?


Vagy mi a bánatról zagyválsz?

jún. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom te sem a szoláriumban barnultál le... normális embereknél azt mondanám, hogy nyugodj meg hát rokonok, de nálatok bármi megeshet...
jún. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!