Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kellene tennem? Szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? Szerelmes lettem a haveromba...

Figyelt kérdés

Ez egy nagyon hosszú történet, szóval ha végig olvasod végtelenül hálás lennék!

Volt egy nehéz időszakom, amikor elveszítettem az addigi legjobb haverom ( lecserélt engem ) 16 éves srác vagyok, a melegség gondolata már felmerült bennem, mégsem érzem, hogy fizikailag vonzódnék a férfiakhoz. Lelkileg sem éreztem korábban, de most valahogy más.

Amikor a már említett barátom lecserélt, magamra maradtam és a mostani barátom ,,felkarolt" rengeteget lógtunk együtt, 6 hónapja vagyok vele igazán jóba.

A baj csak az, hogy rengetegszer éreztem magam rosszul ebben a kapcsolatban. A srác elv nem meleg, el is hiszem ezt neki, ennek ellenére néha látok érdekes jeleket.

A legrosszabb az, hogy reménytelennek érzem a helyzetem. Hónapok óta gyötör a féltékenység ha látom hogy mással boldogabb..ami tudom, nem egészséges, mégis annyira nehéz nem ezt érezni.

Folyamatosan ragaszkodom hozzá, szeretnék vele lenni, és nem tudom eldönteni, vagy inkább lehet, hogy nem akarom elfogadni, hogy ez szerelem lenne.

A barátság miatt alakult volna ki ilyen erős ragaszkodás? Mert korábban még nem volt ilyen boldog kapcsolatom. Vagy szerelmes lennék? És ha igen, mit kellene tennem?? Mi van, ha elmondom neki és emiatt megszakad a barátságunk?



jún. 6. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem hinném, hogy szerelmes vagy, csupán minden emberbe belekapaszkodsz, aki megment magánytól.
jún. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem vagy szerelmes belé. Előbb tisztázd magadban az érzéseidet és gondolataidat, csak azután közöld vele őket (ha egyáltalán közlöd).

Nem igazán tértél ki arra mennyire vannak más haverjaid, de szerintem segítene ha dumálnál, lógnál másokkal is, és akkor több lábon állnál és éreznéd, hogy nem kell ennyire félned attól, hogy lecserél.

Egyébként tudom milyen szar az, ha az embert dobják, hetekig minden nap sírtam, amikor az egyik legjobb barátnőmnek tartott csaj lecserélt menőbbekre.

jún. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
18%
Lehet szerelmes belé, vannak heteroszexuálisak homoromantikus vágyakkal. De ezt mi nem tudjuk innen megállapítani.
jún. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Én is azt mondom hogy ennek köze sincs a szerelemhez, csak félsz tőle hogy ő is ott hagy mint az előző barátod.
jún. 7. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat! Kissé megnyugodtam!

Bárkinek volt hasonló tapasztalata? Amikor félt, hogy magára marad? Ha igen, kérlek meg tudja osztani?

jún. 7. 11:16
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem hinném, hogy szerelem. Tetszenek a lanyok?
jún. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Én se szerelemre tippelnék, inkább amolyan megmentő számodra.
jún. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%

Vagy lehet hogy csak egyszerű kamaszkori fellángolás

Mai fiatalságra ez jellemző

Nagyon sokan kipróbálják amúgy is fiúk és lányok is egyaránt

jún. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
21%

Igaza van az előttem szólónak, a mai világban már tényleg ez megy

Kamaszkor az más minden szempontból , de ez nem is szégyen

jún. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!