Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 17 éves lány és 24 éves fiú oké?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves lány és 24 éves fiú oké?

Figyelt kérdés

jan. 13. 22:01
1 2
 11/14 Kukacos Tejberízs ***** válasza:
87%
Ha mindkét fél tisztában van azzal, hogy a másik valósznűleg még egy teljesen más élethelyzetben van és ez nekik nem gond, akkor miért ne mehessen? Idővel kevesebb lesz a viszonylagos korkülömbség.
jan. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 NTBS ***** válasza:
64%
Ha nektek jő, akkor kinek a véleménye számít?
jan. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
71%

Nagyon nem oké. Ebben a korban nagyon sok ez a korkülönbség. Tök más életszakasz. Voltam én is 17 éves lány, tudom milyen. Most 23 vagyok (az az egy év nem oszt nem szoroz) ezt is tudom milyen. Szóval van összehasonlítási alap.


Viszzanézve látom, hogy mennyire gáz volt amikor osztálytársaim sokkal idősebb palikkal kavartak/voltak együtt akik egyáltalán nem vették őket komolyan. Nem kell siettetni amúhy sem az öregedést, márpedig ez bizonyos értelemben azt eredményezi.

jan. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
50%
Működhet is meg nem is. Önmagában csak a korkülönbség szerintem nem elítélendő.
jan. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!