Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 17 évesként lehetek szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 évesként lehetek szerelmes egy 24 éves csajba?

Figyelt kérdés
Egy helyen dolgozunk. Nem konkrétan az ideálom, de a személyisége és a mosolya szemkápráztató és annyira nyugodttnak érzem magam mellette és boldognak. Egyszerűen kiugrik a szivem a helyéről mikor hozzá ér akár a kezemhez mondjuk. Nem vagyok sikertelen a csajoknál. A fő gond az is, hogy jelenleg is van barátnőm akivel már bánom, hogy össze jöttem a haverok unszolására. Nem tudom mi tévő legyek. Nem tudom ekkora korkülönbséggel bármi lehetne e a csajjal. Beégni se akarok, de nem tudok a vonzalmammal se küzdeni. Ráadásul szerintem nem vagyok semleges csajnak se.
2022. ápr. 3. 23:50
 1/7 anonim válasza:
83%
Kefélj vele.
2022. ápr. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondhatni törvényszerü, nem csak lehet!!!
2022. ápr. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Soha ne maradj olyan kapcsolatban ami "haverok unszolására" vagy csak fél szívvel érzed mert ez történik. Sőt bele se kezd csak azért "hogy legyen valaki" mert annak ez az eredménye. Üres pohárba könnyű vizet tölteni.
2022. ápr. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha lesz is belőle valami kapcsolat, de 100%, hogy nem lesz tartós.

A mostani barátnődet is hagyd ott, hiszen igazából nem is szereted, tehát ne is hitegesd.

2022. ápr. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz.
2022. ápr. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Szerelmes lehetsz de attól még nem biztos hogy bármi is lesz belőle. Miért nem kérdezed meg hogy nem-e akarna veled lepedőtgyűrni?
2022. ápr. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Előbb szakíts a barátnőddel! Utána kezdeményezz nála!
2022. ápr. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!