Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tinik! Ti meddig mentek el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinik! Ti meddig mentek el egy kapcsolatban? Ezt úgy értem hogy miket csináltok együtt?

Figyelt kérdés

2023. márc. 4. 07:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mélytorkozott egy 14 éves, mikor 17 voltam, meg volt pisiszex is.
2023. márc. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Mi 5 ször szexeltünk eddig
2023. márc. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Annakidején, amikor mi voltunk fiatalok, akkor is sokan mondtak nagyokat, miközben csak elvétve volt néhány tini, akinek valóban volt valamilyen szexuális élménye vagy párja.

Két házasságból van négy gyermekem (29 éves fiú, 26 éves lány, 16 éves fiú, 14 éves lány). A nagyobbaknál sem volt és a mostani kamaszoknál sincs ez másképp. Jellemzően a barátaik többégét legfeljebb elméletben foglalkoztatja a szex és a párkapcsolat. Sok pedig még azt sem tudja igazán, pontosan miről is van szó. Sajnos, 1-2 éve sokan, még azt sem tudták, mi a havi vérzés, miként kell kezelni a helyzetet. Legkisebb királylányunk volt, aki több osztálytársnőjének elmagyarázta. Ezeknél a lányoknál mai napig tabu téma a menstruáció, a szex pedig végképp.

Ahogy az én korosztályomban lévő barátaim, úgy felnőtt csemetéim barátai is jellemzően 16-18 éves koruk után kezdték a párkapcsolatokat, a szexet. Néhányan még később.

51F

2023. márc. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!