Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány, aki szeret, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki szeret, de egy srác azt kommentelte, hogy "eldurrantam", és rögtön bekövette?

Figyelt kérdés
Jogosan akadtam ki?
2023. jan. 17. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
És ki ez a lány, aki szeret? Mert ha a hugod akkor nem. Ha a párod akkor jogos, én is kiakadnék.
2023. jan. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kavargatok vele.
2023. jan. 17. 12:10
 3/8 A kérdező kommentje:
De azt mondja, hogy még nem heverte ki az exét, és ezért nem akar még összejönni velem.
2023. jan. 17. 12:11
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

#3 akkor szeret, de nem szerelmes. Tényleg kéne neked olyan lány, aki nem téged akar? Kell neked a hiszti, hogy az exe így-úgy?

Nálam ez egy ordító red flag lenne (nem az, hogy be követ valakit, hanem hogy az exe után sír még akkor is mikor elvileg ismerkedik).

Én a helyedben megmondanám neki, hogy ha nincs túl az exén nem baj, de ne is várjon tőlem semmit. Aztán mehet amerre lát.

2023. jan. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szexualisan irta kb, de ezek a tini gyerekek hulyek. Kb azt jelenti hogy kiverte rád
2023. jan. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocs, a lányra gondoltam
2023. jan. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Mai fiatalok annyi szexualis szavakat hasznalnak, hogy hihetetlen… azt hiszik hogy meno ezeket hasznalni…
2023. jan. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Jogosan akadtál ki.

Beszéld meg vele az esetet és kérd meg őt, hogy amíg veled van, ilyeneket ne tegyen.

2023. jan. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!