Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez megcsalásnak számít?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nyáron rám írt egy régi ismerősöm,beszélgettünk mint a barátok.Viszont ő elkezdett perverz lenni és folyamatosan flörölt velem.Sajnos én nagyon befolyásolható vagyok és nem szerettem volna bunkó lenni vele ezért nem tiltottam le vagy köszöntem el tőle ott. Próbáltam lerázni de ez csak 2 nap után ment.Nagyon rosszul érzem ez miatt magamat.Semmi érzelem nem volt nekem ebben és én egyáltalán nem szerettem volna ezt.Bevallom egy kicsit jól esett volna beszélgetni normálisan,de ez sajnos nem így lett.Én nagyon szeretem a páromat és soha nem ártanék neki.Szerintetek ez megcsalásnak számít,vagy rosszul kell éreznem magamat ezmiatt?

2022. dec. 15. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
98%

Nem megcsalás.

Eleve Te nem élvezted és nem mentél bele a játékba, csak próbáltál értelmesen beszélni.

2022. dec. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem az. Neked max a nemet mondás miatt van bűntudatod.

Azzal, hogy képviseled az érzéseidet nem leszel bunkó.

2022. dec. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az miatt van bűntudatom,mert azt érzem hogy én ezzel a páromnak rosszat tettem.
2022. dec. 15. 18:55
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hány éves vagy?:)
2022. dec. 16. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen bűntudatod emiatt
2022. dec. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ez megcsalás lenne.:)
2022. dec. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%

enyhe mentális beteg vagy.


Nem megcsalás.

2022. dec. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 NTBS ***** válasza:
Ez nem megcsalás.
2022. dec. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha küldtél neki olyan képet, írást amit itt se mersz leírni és van olyan az üzeneteidben ami arra utal, hogy vevő volták a dologra, attól bizony érezheted magad rosszul. Volt ilyesmi?
2022. dec. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!