Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Sokan lehetnek akik nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan lehetnek akik nem járnak bulizni, fesztiválozi fiatalon?

Figyelt kérdés
2022. aug. 10. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Igen, nekem pl. nincs ilyenekre szükségem.
2022. aug. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan vannak egy páran
2022. aug. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Életemben egyszer jártam fesztiválom, 30-on túl.
2022. aug. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező. Én se járok.
2022. aug. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Az attól függ mit értesz buli alatt? Mert ez számomra lehet laza beszélgetős házibuli vagy disco is.


Ha meg mindkettőre gondolsz akkor elég kevesen vannak mert az szinte azt jelenti hogy nem szocializálódnak, nem járnak társaságba.

2022. aug. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%
Nem hiszem hogy kevesen vannak akik egyikbe se járnak. Az intorvertáltak hétvégi elfoglaltsága házibulikba vagy discoba járni. Ugyebár ezen a kettőn is kívül lehet társaságba járni, de nincs azzal se baj ha valaki bent van egész nap, nyáron,ha ő így érzi jól magát.
2022. aug. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Szivessa3 ***** válasza:
89%
Vannak azért páran, akik nem járnak ilyen helyekre. Egyrészt anyagiakban sem engedhetik meg maguknak, másrészt olyan típusok, akik számára ez nem okoz örömöt.
2022. aug. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ismerek pár ilyen embert.
2022. aug. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Jelen
2022. aug. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi a jó abban hogy elmegyek egy fesztiválra?

Ganaj részegre iszom magam, másnapos vagyok.


Ez szerintem igénytelenség.


Nekem a bulizás az nem feltétlen azt jelenti hogy ganaj részeg vagyok, kicsit iszom, de normálisan viselkedem, és nem hajnalban érek haza, hanem hajnali 1.


Nem vagyok olyan bulizós egyébként sem.


Aki meg azt írta hogy “aki nem jár bulizni az nem szocializálódik” attól fogom a fejem…

Ha találkozom a haverokkal nem egy bulizás kerete alatt és beszélgetek akkor szerinted antiszociális vagyok?

2022. aug. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!