Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fél év után létezik, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél év után létezik, hogy egyre szerelmesebb vagyok?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok együtt barátnőmmel. Nagyon sokat vagyunk együtt, sokszor egymásnál is alszunk. Hétvégéket szinte mindig együtt töltjük, hétköznap is sokszor találkozunk.

És én egyre szerelmesebb vagyok.

Ez így rendben van?

Tudom, hülyén hangzik a kérdés, csak azt gondolnám, nem erősödik ez az érzes, hanem inkább szeretetté alakul, ami nem olyan lángoló már. Nálam az elején inkább ismerkedés volt, és lassan alakult ki a szerelem. De most már szinte minden percben vele szeretnék lenni.



2022. febr. 25. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát hogyne. A lángolás nem néhány hónap, hanem évek után szokott elmúlni.
2022. febr. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez normalis. 2-3 ev utan szokott erosebben kopni a dolog, elso ev meg boven felfele ivelo szakasz
2022. febr. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze, teljesen normális.:)
2022. febr. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!