Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha ha azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha ha azt hiszi,hogy kamuprofil vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy srác és szerintem kép alapján azt hiszi,hogy kamuprofil vagyok és azóta nem keress hogyan hozzam helyre?

2021. nov. 20. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Videochat
2021. nov. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Tetesd fel vele a kérdést, hogy "ha megkérdezném, hogy kamu vagy-e mit válaszolnál?" ebből megtudja, hogy nem vagy kamu mivel csak akkor válaszolod rá, hogy nem, ha kamu vagy. Ha nem érti, engedd el, buta.
2021. nov. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért ilyen extrém magyarázatokat keresel? Az miért nem lehet, hogy egyszerűen nem jössz be neki?
2021. nov. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Engedd el! Ha már most kételkedik, az semmi jóra nem vezet. Hogy hozd helyre? Mit??
2021. nov. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#2 te egy retardált vagy
2021. nov. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!