Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagy veszteség az ha nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy veszteség az ha nekem nem volt tinikoromban szerelmem?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok és a tinikoromból kimaradtak a lányok, amit bánok utólag, meg akkor is rossz volt és emiatt szomorú voltam sokat. Reménytelennek, kevésnek érzetem abban a korban hogy legyen valakim, csak álmodoztam róla. Jó lehet azoknak akiknem volt, főleg évekig tartó kapcsolatuk. Rossz hogy én nem tudom meg milyen olyan fiatalon szerelmesnek lenni.

Ez nagy veszteség, van mit bánnom?:(


2021. nov. 3. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:
68%
annyira nem.
2021. nov. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
59%
Megspóroltál pár összetört szívet, szerintem semmi gáz sincs abban, ha valaki nem akar mindenkivel összejönni, hanem egyből azt keresi, akivel az életét is leélné. A tini szerelmeknek pedig nem sok esélyük van (de azért nem lehetetlen), hogy házasságig megmaradjanak, mert rengeteget változnak, nem ismerik önmagukat, nem tudják mit akarnak stb., ezért általában nem lesz hosszú életű a kapcsolat. Mennyire nem vagy tini már?
2021. nov. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!