Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Hogyan jöjjek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hogyan jöjjek össze vele?

Figyelt kérdés
Szóval, az a helyzet, hogy újra belezúgtam az exembe (olyan gyerek szerelem volt, én voltam hetedikes, ő pedig ötödikes amikor "együtt voltunk"). 1-2 hónapja sokszor rámír, hogy mizu meg hogy vagyok, sokat beszélünk mostanában. Valahogy úgy éreztem hogy ő is szerelmes belém. Én azt terveztem, hogy most a nyári vakációban elmondom neki, de tegnap kérdeztem tőle, hogy vannak-e tervei a nyárra . Azt válaszolta, hogy a barátnőivel olyan nyarat akarnak tartani, hogy nem jönnek össze fiúkkal csak esetleg kavarás. Ez engem kicsit meglepett mert előtte jeleket adott, hogy még szeret (pl. hogy annyit beszélünk már mintha együtt lennénk, meg hogy milyen jó volt amikor együtt voltunk). Mivel nem válaszoltam neki, kb 10 perc múlva azt írta, hogy ő nem biztos hogy tartani fogja azt. Szerintetek kérdezzem meg ha akar járni velem? Ha összejövünk, hogy mondjam el a szüleimnek? Kicsit szégyenlős vagyok előttük.

2021. jún. 16. 07:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy én 16 vagyok, ő 14. Szerintetek nagy a korkülönbség? Szerintem van olyan érett mint én.
2021. jún. 16. 08:31
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne azt kérdezd meg, hogy akar-e járni. Hívd el egy talira, ahol kettesben tudtok beszélgetni. Ha úgy látod, hogy ő is kedvel téged, akkor elmondhatod, így nagyobb a siker esélye is.:)
2021. jún. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el talizni, beszéljetek élőben is. Utána öleld meg, adj neki puszit és ha ezekre jól reagál akkor kérdezd meg lenne-e a barátnőd
2021. jún. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
43%
Kérdezd meg tőle nyugodtan. A korkülönbség szerintem teljesen rendben van. Az hogy mennyire érett nem feltétlen attól függ hogy hány éves. Hívd el esetleg valahova beszélgess vele. Esetleg próbáld átformálni a véleményét de NE NYOMULJ az fontos. Csak szépen lassan óvatosan. Az egyik legfontosabb hogy közben maradj önmagad! Sok szerencsét :)
2021. jún. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%
Jaj, istenem, mit akarsz egy 14 éves lánytól? Hagyd békén, az még gyerek!! Meg egyébként te is az vagy.
2021. jún. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös, nem tudom manapság ki az a lány aki 14 évesen nem szeretne barátot, azt meg pláne nem értem, hogy 16 évesen miért nem lehet barátnőm, ha közeli ismerős, sőt, szomszéd is. Biztos te szent voltál 14/16 évesen és nem néztél rá egy fiúra/lányra. :)
2021. jún. 17. 18:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs ezzel a korkülönbéseggel, én is 14 voltam amikor összejöttem a 16 éves barátommal, és teljesen jól működött a dolog, már akkor is.
2021. jún. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!