Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan szokatlan dolog,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan szokatlan dolog, ami miatt szinte mindig vonzónak találsz valakit?

Figyelt kérdés
Én például ha egy lánynak mély hangja van, mindenképp elkezdek érezni kisebb-nagyobb mértékű vonzalmat iránta.

2021. jún. 6. 19:21
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
73%

Fiuk: barna /barnas szőke /szőke haj , vékony , közep vagy nagyon magas , erzelgös megért inteligens ne nagyon nagyszájú inkabb visszhúzódó , ha nem beszél csunyán, igényes . kicsit szeplős és rendszerető es nem trehány

Kedves stb.

2021. jún. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
85%

Ha jó magas, legalább 182 😍

Jó humor, mindig meg tud nevettetni.

2021. jún. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
86%
Mindig hülyének néznek, de oltári szexinek találom, amikor egy lány tükörből tolat (autóval, értelemyzerüen).
2021. jún. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lány szemüveges
2021. jún. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha hosszabbak a srác szempillái, meg a keze olyan valamilyen /szép? markáns?/ (ezt nem tudom megmagyarázni mi alapján, de na), meg a tetoválás is (ha nincs se hátrány, de engem megfog ha valakinek van).
2021. jún. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Én az olyan fiúkat kedvelem, akik nem annyira magabiztosak és nagyon csendesek, maguknak valók. Egyszerűen olyan aranyosak számomra ezek a tulajdonságok egy fiúban. :D
2021. jún. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
23%
Én csendes vagyok és rám se bagóznak a lányok
2021. jún. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
#17 Lehet, a személyiséged miatt. Most nem azért, de két pipád van összesen itt gyakorin, gondolom nem éppen szoktál értelmeseket/hasznosakat kommentelni. Meg a csendesség nem minden. Lehet egy fiú nagyon csendes, ha egyszerűen nincs köztünk semmi közös.
2021. jún. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
47%
A pipát hol lehet megnézni?
2021. jún. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
#19 Te a sajátodét nem látod, de ha ki vagy jelentkezve, és megnyitsz egy kérdést, amihez válaszoltál, akkor te is látod. De egyébként, ha bal oldalt a neved melletti szintedre kattintasz, akkor ott valahol kiírja, hogy hány százalékban adsz hasznos válaszokat. Abból meg nagyjából ki lehet következtetni, hogy mennyi pipád lehet.
2021. jún. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!