Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy transznemű...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy transznemű fiúba?

Figyelt kérdés

Sosem hittem volna, hogy valaha ilyen történik velem. Őszintén szólva fogalmam sincs, most mit kéne tennem.


18 éves lány vagyok, heteroszexuális. Instagramon úgy fél éve bekövetett egy fiú, aki első látásra felkeltette az érdeklődésemet. Nagyon helyes volt, igényes, kreatív képeket tett ki, emellett úgy tűnt több közös érdeklődési körünk is van. Visszakövettem, majd pár hétig csupán lájkolgattuk egymás képeit, de nem beszéltünk (nem mertem kezdeményezni, noha úgy tűnt nincs barátnője). Egyszer kitettem a napomba egy képet egy könyvről, amit éppen olvastam, mire rámírt, hogy ez az egyik kedvence. Elkezdtünk beszélgetni, nagyon hamar egymásra hangolódtunk, nem volt olyan nap, hogy ne beszéltünk volna. Már nagyon belsős dolgok is szóba jöttek, ha rossz napom volt, elmeséltem neki, és ő is nekem (lehet kicsit gyors, de teljesen megbíztam benne). Nekem nagyon tetszett, és úgy tűnt én is neki. Szerettem volna vele videochatelni vagy telefonálni, de mindig volt valami kifogása, nem értettem, miért, de gondoltam, biztos csak félénk. A találkozás egyelőre szóba sem jött a vírus miatt, egy megyével arréb lakik, és a nagyszülei is velük élnek. Ezt teljes mértékben megértettem és elfogadtam, én sem mászkálok most, ha nem muszáj. Pár napja rámírt, hogy muszáj elmondania valamit, mert már nem bírja magában tartani. Írt egy nagyon hosszú üzenetet, amiben elmondta, hogy mennyire gyönyörű lánynak tart, hogy nagyon megkedvelt, és nem szeretne tovább hazudni nekem. Ő ugyanis lánynak született, azonban már egészen kicsi korától kezdve nem találta önazonosnak a biológiai nemét, mindig is fiúsan viselkedett, majd ahogy belépett a tinédzserkorba, külsőleg teljesen fiúvá vált (nem a valódi nevét használta Instagramon nyilvánvalóan). Amint megteheti, nemátalakító műtétnek fogja alávetni magát. Jelenleg 18 éves egyébként ő is. Azt mondta, tisztában van vele, hogy átverve érzem magam, és valószínűleg meggyűlöltem. De ez nem igaz, én továbbra is erős érzelmeket táplálok iránta, nem tudok nőként nézni rá, azonban nagyon össze vagyok zavarodva. Tudnátok nekem tanácsot adni? Kérem, homofóbok ne írjanak ide.


2021. máj. 11. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem ne gondolj rá! A zavarodottságod érthető, hiszen sokáig abban a hitben voltál, hogy ő fiú.

Nem gáz ez, honnan tudhattad volna? Azt kell elfogadnod, hogy az a személy akit megkedveltél, abban a formában nem létezik.

2021. máj. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

A srác egy fiú. Az, hogy rossz testbe született, arról nem tehet. Ha téged ez nem zavar, márpedig azt írtad, hogy nem zavar, akkor semmi akadályt nem képez ez a dolog.


Amit az első írt, az totál baromság.


Nyilván érthető, ha kicsit fura neked a helyzet, hiszen még nem találkoztál hasonlóval.


Nem is kell, hogy átverve érezd magad, inkább örülj, hogy szeret, és elmondta, hogy mi a szitu, nekik ez elég nehéz szokott lenni, ebben az esetben meg gondolom pláne.


Heteroszexuálisként ugyebár az ellenkező neműekhez vonzódsz, és ő fiú, te meg lány, úgyhogy ennyi.

2021. máj. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Valóban érdekes a helyzet, de szerintem nyugodj le, tiszta fejjel gondold át a dolgokat:) Szerintem ez egy kapcsolat képes dolog, ha szeretnéd te is.😊
2021. máj. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%

#2 te troll vagy?

Ugye tisztában vagy vele, hogy heteroszexuálisnak lenni nem azt jelenti, hogy azokkal jövünk össze, akik a másik mosdóba járnak?

Az a lényeg mi van az ember lába között, nem pedig az, hogy ő minek érzi magát.

Az identitása tiszteletben tartása más kérdés. Attól még, hogy én Magyarország köztársasági elnökének tartom magam, nem vehetem fel az Áder helyett a fizetését, de mégis minden jogom megvan a gondolathoz.

2021. máj. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%

Hogy lehet egy olyan valaki iránt erős érzelmeket táplálni akit igazából soha nem láttál élőben de még csak valódi beszélgetésen se vagytok túl? Nem lehet hogy csak magányos vagy és jó hogy van "valaki"??

Találkozzatok aztán ha ugyanúgy megvan a kémia akkor majd ráérsz azon agyalni hogy transznemű, addig meg felesleges ezen aggódni.

Jah és tudtok ám nyílvános helyen is találkozni, nem tudom miért akadály hogy a nagyszülőkkel él...

2021. máj. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%
Véleményem szerint abszolút lehet digitálisan is normális beszélgetést folytatni, kedves utolsó, ennek ellenére azzal egyet értek, hogy a kérdezőnek és a srácnak találkozniuk kellene mielőtt nagyban gondolkodunk. Kedves kérdező, ezt az egészet neked kell eldöntened. Azért is lenne érdemes találkoznotok, mert élőben mégis kicsit más és jobban megismernétek egymást. Az pedig azért fontos, mert el kell tudnod dönteni, hogy szereted e annyira a személyiséget, hogy a testiséget félre rakd, vagy így ebben a formában nem tudnál vele megbarátkozni. Erre csakis te tudsz rájönni.
2021. máj. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
nincs vele baj
2021. máj. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!