Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ma végre rám írt a fiú aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma végre rám írt a fiú aki évek óta tetszik, azt írta hogy megcsinálnálak mint a matek házit. erre mit reagáljak??

Figyelt kérdés
2021. márc. 1. 00:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Semmit. Kerüld a hulye gyereket.
2021. márc. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
de olyan cukii🥺
2021. márc. 1. 00:39
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Annyit írj neki, hogy először kezdje az illemtan házival.
2021. márc. 1. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy cukinak tűnik, de egy idióta.


Aki komoly kapcsolatot akar, az nem így indít. Vagy szórakozik, vagy csak szexet akar. Javaslom, hogy próbálj kiábrándulni belőle, lehetőleg minél hamarabb.

2021. márc. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Húha, ahogy elnézem, amilyen értelmes vagy te is, pont passzolsz is ehhez a gyerekhez, úgyhogy írd csak meg neki nyugodtan, hogy "szaladok hozzád cukifiú, üríts belém!"
2021. márc. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 kisördög1 ***** válasza:
100%

Ez egy szánalmasan sz@r duma egy nagyképű kisgyerektől aki így akar megfektetni és kb. ennyire tart téged. Nem "cuki", hanem 1 igazi paraszt. Ha belemész azzal magadat alacsonyítod le és bizonyítod hogy ennyit érsz..

Amúgy lehet azt írnám neki vissza, hogy majd ha a matek házit hibátlanul...

2021. márc. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Csodálkozom, hogy a legfontosabb kérdést még senki sem tette fel: Vajon a matekházit megcsinálta?
2021. márc. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Jó ég! Én a 80-as, 90-es években jártam iskolába, már akkor is sok volt a hülye gyerek, de ez egyre szörnyűbb! Dolgoztam is iskolában, már a kétezres években, az se volt piskóta (tisztelet a kivételnek, mert jól nevelt, intelligens, szeretni való gyerekeket is ismertem), de fogalmam sincs, hová tudják még ezt a borzalmat fokozni! Hihetetlen, hogy a gyerekek, fiatalok többsége ilyen selejt!
2021. márc. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Tiltsd le
2021. márc. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Mikor elolvastam olyat nevettem XD


Ha magamból indulok ki, a matek házit kész szenvedés megcsinálni.


+ ki az (a balfácánon kívül) aki ilyen szövegeket tol? Mennyivel jobb lett volna ha leírja hogy szimpi vagy és beszélgetni akar. Sablon, de 1000-szer jobb ennél.

2021. márc. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!