Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » SOS!! Valakinek használt már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS!! Valakinek használt már a 30 napos zéró kontakt szabàly?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit visszaszerezni akarok és azt olvastam ha nem adok magamról semmi jelet és nem reagálok neki semmire akkor esetleg jobbam fogom érdekelni

2021. febr. 17. 22:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha akarsz tőle valamit, akkor ne játszd az agyad...

Ha nem akarsz tőle semmit akkor mondd meg neki tisztességesen és ne reagálj a dolgaira.

2021. febr. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért ne lehet normálisan viselkedni?

Minek játszmázni?

Ezzel a játszmával most veszítettél.

Ha még egyszer eljátszod majd valakivel, akkor őt is elveszíted.

Mennyiből tudsz tanulni?

2021. febr. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a formában ez egy hülyeség. Nincs semmilyen varázsmódszer, amit ha használsz, akkor kelleni fogsz a másiknak. Nem mesében vagyunk, hanem a való életben, ahol szabad akarata és nem irányítható érzései vannak az embereknek.


Maga a zéró kontakt egy eszköz arra, hogy elszakítsd a nem kívánt szálakat. Egyszer belefutottam egy személyiségzavaros személybe és összejöttünk, de természetesen nem kellett volna.


Fájdalmak sora után ez a zéró kontakt rendszer segített kijönni belőle és magam mögött hagyni, hogy ne érezzem rosszul magam azért, mert leakarom zárni vele és nem válaszolok neki többé. Folyamatosan bűntudatot keltett és próbált érzelmileg manipulálni, akár öngyilkosságot előre vetíteni, csak hogy magához láncoljon. Végül sikerült kiszórni az életemből és ahhoz kellett ez is.

2021. febr. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat most már rájöttem,hogy nagy hülyeség ez az egész
2021. febr. 18. 11:53
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Elvből nem kezdeményeznék bárminemű kontaktot olyannal aki lesz*r egy darabig. Egyrészt átlátszó is lehet, másrészt nem fogok pitizni senkiért tehát ez max pancser gyerekeknél jöhet össze, azokért meg fölösleges küzdened.
2021. febr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Értem,köszi azt hiszem jobb lesz ha elfelejtem inkább valahogy
2021. febr. 18. 22:17
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Azért még egyszer megpróbálhatsz beszélni vele.

Már, ha még szereted őt.

2021. febr. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Meglátom még mi lesz
2021. febr. 18. 23:36
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nem hiszem, hogy vissza tudod szerezni. Bár, aki írta, annak lehet hogy valami olyasmi volt a fejében, hogy űrt hagy maga után, és ezért a másik majd lép. De azért ez kissé manipulatív. Ha fáj, hogy vége lesz, hát az nehéz, valahogy ki kell bírni, lassan elhalványul és lesz hely másnak a szívedben. Próbálj mással foglalkozni. Más emberekkel, más témákkal, akár prózai dolgokkal.
2021. febr. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Igazatok volt!Senkinek nem ajánlom! Elrontott mindent
2021. márc. 24. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!