Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » SOS!! Valakinek használt már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS!! Valakinek használt már a 30 napos zéró kontakt szabàly?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit visszaszerezni akarok és azt olvastam ha nem adok magamról semmi jelet és nem reagálok neki semmire akkor esetleg jobbam fogom érdekelni

2021. febr. 17. 22:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Neeeee csinald! Ezzel eltaszitod
2021. febr. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Miből gondolod?
2021. febr. 17. 22:23
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy bullshit, ezzel senkit sem fogsz magadhoz vonzani, hanem csak eltaszítani magadtól. Az ilyen és ehhez hasonló hülye játékokkal inkább azt kommunikálod a másik felé, hogy nem érdekled, nincs esélye nálad stb., és ott fog hagyni a p1csába, hacsak nem egy lúzer, akinek te vagy az utolsó esélye, és pszicho módon rádakaszkodik.
2021. febr. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Pedig már 19 napja csinálom
2021. febr. 17. 22:27
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ahelyett, hogy 30 napos, szánni való visszahódító cseleket szövögetsz, amikről egyedül te tudsz, inkább megpróbálhattad volna túltenni magad ezen a fiún, hogy aztán esélyt egy olyan fiúnak, akit hasonlóképp szeretsz, és nem kell őt ilyen gagyi, ovis cselekkel magadhoz édesgetned.
2021. febr. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség. Ha valaki ignorál egy hónapig, akkor biztos nem fogom keresni. Arra gondolok, hogy már tovább lépett, nekem is azt kell tennem és nem keresem. Szerintem pont hogy az ellenkezőjét éred el vele. Bele fog unni, hogy ignorálod és egyáltalán nem fog keresni
2021. febr. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat lehet többre megyek vele ha elfelejtem ,de nekem ez nem megy könnyen
2021. febr. 17. 23:08
 8/20 anonim ***** válasza:
87%

Lehet nálam is alkalmaztak ilyet már. Csak szólhatna ilyenkor, hogy figyelem felkeltésből csinálja. Mert esetleg ilyenkor tiltom is, vagy utána én ignorálom, mert eddig ő nem keresett.

Felejtsük el szerintem az ilyen szabályokat és a jeleket. Aki nem ismeri a jeleket az a jelentésüket se fogja tudni. Én is hiába kezdeném el neked a morse kódot kopogtatni, ha nem ismered.

2021. febr. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs akkor most mit tehetnék
2021. febr. 17. 23:39
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nézd... gondold végig a másik szemszögéből! Ha van valaki, aki lehet, hogy bizonyos szinten vonzott, de nem tartottad megfelelőnek arra, hogy kapcsolatban legyél vele, vagy egyszerűen nem volt meg köztetek a szerelem, és erre ő úgy reagál, hogy egy hónapig még csak a legapróbb jelét sem mutatja annak, hogy egyáltalán érdekelnéd, akkor te erre mit csinálsz? Menten a karjaiba rohansz, hogy "annyira megnyertél azzal, hogy le sem **artál"? Vagy inkább azt mondod, hogy "nagyon jó, hogy kipenderítettem, aki ennyire ignorál, ahhoz hiba lett volna közel kerülnöm".

Másrészt meg egy kapcsolatot eleve nem lehet ilyen ostoba, dedós megjátszásra, meg végső soron hazugságra építeni.

Én mindig azt mondom, hogy ha a kölcsönös érdeklődés nincs meg, akkor feletős az egész. Lehet, hogy amúgy tetszik, meg jó a teste, sőt, talán még a személyisége is megnyerő, de aki azt mutatja, hogy teljesen semleges vagyok neki, azzal nem fogok vesződni. Nem arról van szó, hogy ne tennék meg rendkívül sokat a szerelemért, és aki kicsit is ismer, az tudja, hogy ha szeretek valakit, akkor nagyon messzire elmennék érte. De amikor nincs meg az, amire lehetne alapozni, akkor felesleges erőlködni. Ha valaki szeret, akkor teljes szívéből szeressen, és ne csak "á, egye fene, ha nincs más, gyere" alapon. Meg önmagamért szeressen, és ne valamilyen idióta színészkedés miatt. Ha valaki minimálisan sem mutatja azt, hogy érdekelném, vagy csak akkor mutat érdeklődést, ha épp "megpiszkálom", az vagy azt mutatja, hogy felesleges próbálkoznom, mert ebből úgyse lenne olyan igazi kapcsolat, amilyet szeretnék, vagy azt, hogy az illető dedós játszmázásokra és hazugságra akar egy kapcsolatot felépíteni, ami hadd ne mondjam, szintén nem jön be.

2021. febr. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!