Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A fiúknak milyen outfit jön be?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak milyen outfit jön be?

Figyelt kérdés

2021. jan. 26. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Arra törekedj hogy a jöjjön be nekik ami belül van, egyébként nincs különleges vágyam. Legyél ápolt, igényes.
2021. jan. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
az*
2021. jan. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen mindegy. Elmondom, hogy a legtöbb fiúnak a saját outfitje is úgy néz ki, hogy benyúl a szekrénybe, és kiveszi ami legfelül van.
2021. jan. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

A többiek nevében nem beszélhetek, de én szeretem a lazább, vagányabb öltözködést egy lányon. Számomra sokkal természetesebb és közvetlenebb hatást kelt, mintha mindig szűk topokba és feszülős nacikba préselné magát valaki.

Például ha látok egy lányt farmerban és egy bő, oversized kapucnis pulcsiban, az nekem máris imponál. Az oversized cuccok amúgy is nagyon cukin tudnak állni a lányokon, szerintem :D

De mondjuk példálózhatnék a farmer + zenekaros póló + kockás ing kombóval is.

2021. jan. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Meztelen outfit
2021. jan. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!