Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Járnátok egy olyan lánnyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egy olyan lánnyal aki dühkezelési problémákkal szenved?

Figyelt kérdés
Nagyon hamar és könnyen fel lehet húzni és amikor mérges vagyok akkor majdnem hogy azt sem tudom mit csinálok. Nagyon nehéz olyankor le nyugtatni

2020. dec. 7. 13:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. dec. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, de szintén nem.
2020. dec. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Meg értem, de le írnátok azt is hogy miért nem?
2020. dec. 7. 13:40
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
POnt azért amit leírtál.Nagyon hamar és könnyen fel lehet húzni és amikor mérges vagyok akkor majdnem hogy azt sem tudom mit csinálok. Nagyon nehéz olyankor le nyugtatni
2020. dec. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
ha megfog a kisugárzása, lehet, hogy igen. De biztos, hogy segítenék neked, hogy tudd ezeket kezelni. Ha nem megy, elengedjük egymást.
2020. dec. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18%
Igen, miért ne? Engem is könnyen fel lehet húzni, akkor vitázunk egy nagyot, aztán minden megy tovább mintha mi sem történt volna.
2020. dec. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Ha szeretem akkor igen, és megpróbálnék neki segíteni türelmesen, kitartóan meggyógyulni és ha sikerül az nagyon megerősítené a kettőnk kapcsolatát úgy gondolom. Ha te türelmes típus vagy és az eszmefuttatásommal egyetértesz akkor tarts ki és meghálálja majd(csak ha szereted)
2020. dec. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

Csak ha ki tudod belőle gyógyulni.

Azért nem alapból, mert elveszti a realitással a kapcsolatot, őrjöng, nem tudja magát kezelni. Ez egy normális kapcsolatban nem ideális, amikor a másikkal szeretnél valamit megbeszélni. Egy érett ember egy olyan érett emberrel akar összejönni, aki már megtanulta kezelni az érzelmeit minimálisan az évek során.

2020. dec. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Oldd meg a kérdés gyökerét és tanuld meg kezelni a dühkitöréseidet (számolj el tízig, olvass szakirodalmat, mondjuk elsőre pl. Kahnemann Gyors és lassú gondolkodás c. könyvét, ami nem direkt a dühkitörésekről szól, hanem az ember működéséről).
2020. dec. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Biztosan nem, sajnálom. Az előző barátnőm nem volt ennyire durva, de nagyon könnyen felkapta a vizet/megsértődött. Minden reggel azon gondolkodtam, hogy ma vajon miért lesz veszekedés. A jelenlegi párommal két hónap alatt az égvilágon semmin sem vesztünk még össze, és rájöttem, hogy mennyivel jobb a békesség, szóval nem, nem lennék képes állandó feszültségben élni.
2020. dec. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!