Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Srácok szomorú vagyok, van rá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok szomorú vagyok, van rá okom?!

Figyelt kérdés

Van egy csaj aki nagyon bejön nekem, és már beszélgetek vele 2 hete szinte minden nap, de a legjobb baratom is sokat beszél vele nagyon, és félreérthető jeleket ad a csaj a barátomnak,a barátom azt mondja nem tetszik neki, de mégis mindennap beszél vele.!

Szerintem a csajnak bejövök és ez biztos, de még se nézi az üzenetem csak 2 percenként néha többig is,szomorú vagyok nagyon.... mit tegyek?

Ti mit tennétek a helyembe?


18F



2020. aug. 7. 22:26
1 2
 11/11 anonim válasza:

Mondd el neki hogy tetszik neked.

Lehet te is bejössz neki, és akkor esélyes hogy akár lesz is valami, ha meg elutasít, akkor legalább időben kiderült, és nem pazarlod rá feleslegesen az idődet tovább, hanem keresel valaki mást.

2020. aug. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!