Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nos, van egy fiú akivel már évek óta beszélgetek éppen amikor kedvünk tartja most pár napja nagyon sokat beszélgettünk mindenről amiről csak lehetett és tegnap este megkerdeztem hogy beszélünk e telefonon erre ő nemet mondott és hogy ne legyek ilyen erőszakos stb. Nem értem hogy mit csináltam szerintem mindent úgy tettem ahogy kellett irjak neki hogy menjen a sunyiba vagy ne ir irjak inkább? És szerintetek mit ronthattam el hozza teszem mindig akkor írtam amikor ő irt nem hivogattom nem zaklattam

2020. ápr. 14. 09:02
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Le akar koptatni, rájött, hogy nem érdekled...
2020. ápr. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
lehet h egyszeruen csak telefonalni nem szeret v eppen nem volt aktualis hiszen azt mondtad elotte jol elbeszelgettetek irasban
2020. ápr. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát ha valami komolyat akarna akkor már bepróbálkozott volna

Szerintem engedd el

Én nem írnék neki

Ha ő akar valamit akkor keres

Ha meg nem, az is jelent valamit

2020. ápr. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Beszéljetek telefonon
2020. ápr. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Semmit, jelezte hogy nem akar tőled semmit. Nem kell magadra venni, van akivel nem lesz semmi vagy nem működik, anélkül hogy hibáztál volna.


Igaz abból hogy azt írta ne erőszakoskodj, elképzelhető hogy nagyon nyomulósnak érzett.

2020. ápr. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet szegyenlos
2020. ápr. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem úgy ismertem meg mint aki szegyenlos inkább úgy mint egy szoknyapecér
2020. ápr. 14. 16:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Megvalaszoltad sajat magad...szoknyapecer,fuckboy...ok nekik egy dolog a fontos. Nem fog veled orakat eltrecselni telefonon,hiszen nem erdekled,csak arra megy. Jo tanacs: engedd el,es hidd el o fog akkorat koppani az eleteben,hogy meg te is hallani fogod. Neked pedig boldog,kiegyensulyozott eleted lesz.😁
2020. ápr. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha akart volna tőled valamit a levelezésen kívül akkor már szólt volna. Lehet, hogy nem akar többet ennyi elég neki, vagy van már valakije.
2020. ápr. 16. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!