Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Srácoknak bejönnek a duci/kövé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácoknak bejönnek a duci/kövér lányok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nektek tetszenek a ducibb/kövérebb lányok? Számotokra mi az, ami ebbe a kategóriába tartozik és mi az, ami már nem szép?

2020. ápr. 15. 14:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mennyire az?
2020. ápr. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
11%

Attól függ, nekem a "kislányok" jobban tetszenek, de azokból is az életerős fajta.

De egy tetovált, r*b*nc kinézetű, dohányos, kövér lány mindig jöhet.

2020. ápr. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
ha ilyen szerencsétlen vagy és nem tudod magad kitalálni, hogy mindenkinek más az ízlése akkor nem. Fhuuu, legyen már egy kis logikát.
2020. ápr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
47%
Emberfüggő hogy kinek mi jön be. Valakinek tetszenek a duci lányok valakinek nem. Nekem nincs bajok velük, sőt barátaim között is vannak. De én már pár éve edzek és ezzel egy életmódot is követek így hosszútávon nem tudnék együtt lenni valakivel akivel teljesen más életmódot folytatunk. Ezzel nem leszólni akarom őket mert szívük joga eldönteni hogy mit csinálnak a saját testükkel. Csak nekem ez fontos és a barátnőmtől is azt várnám el hogy foglalkozzon a saját testével és egészségével.
2020. ápr. 16. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nekem bejönnek. Számomra nincs, vagy alig van túl kövér lány, szeretem az extrán telt nőket is. ;)

28/F

2020. ápr. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. ápr. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem. És annál nincs viccesebb amikor olvasom a tinderen az adatlapokat, és érdekes módon csak a kövér lányok szabnak feltételeket a fiúknak. És csak ők írják, hogy alkalmi kapcsolatra ne keressék őket. Pedig pont, hogy nekik kéne megragadni azt a pár srácot akinek ez bejön mert a többség azért nem szereti a tényleg kövér lányokat.
2020. ápr. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!